2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813105 بازدید | 668776 پست
عزیزم ۳۰ سال.انتقال اول.جنین بلاست انتقال دادم  کار خاصی نکردم عزیزم بعد اتتقال ۳ روز استراحت ...

بازم شکر امیدوارم بارداری بی خطری داشته باشین و نی نی سالم بیاد بغلتون

خدایا ازت سپاسگذارم . نمیدونم به چه طریقی برایت بندگی کنم تا شکر گزار نعمتی که بهم دادی باشم .
ممنون عزیزم❤️ ایشالا شما هم با یه بتای تپل بیای خوشحالمون کنی🙏😊

سلام عزیزم خوبی۰ببخشید یه سوال داشتم من چند روزه انتقال دادم روزی دوتا شیاف باید بزارم من وقتی میزارم بعدش انگار یه مقدار خارج میشه الان تو نت هم خوندم میگه حتما باید پاهات رو بالا نگه داری ولی من اینکار رو نکردم ولی تا نیم ساعت بعد شاید هم بیشتر بلند نمیشم به نظرتون تاثیر داشته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واي چقدر قشنگ  منم همسرم مورفو صفر  تعداد كم  تحرك هيجي  خودمم اندومتريوز شد ...

این داروها رو خودتون مصرف میکنین یا همشو‌دکتر نوشته ؟

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
چندتا از بچه ها اینجا با موسی پور هستن میگن دکتر خوبیه. ویتامین و تقویتی خوب بخورید انشالله نتیجه می ...

ممنون عزیزم انشاالله همه دلشون شاد بشه

در خصوص خانم دکتر موسی پور منم شنیدم اکثرا نتیجه گرفتن امیدوارم دستشون برای من هم سبک باشه 

خدایا ازت سپاسگذارم . نمیدونم به چه طریقی برایت بندگی کنم تا شکر گزار نعمتی که بهم دادی باشم .
2728
ساراجون شما چندهفته بعد مثبت شدن رفتی سونو ساک و قلب

من چهار روز بعد مثبت شدن رفتم ساک و کیسه زرده رو دید البته بتام ۲۵۰۰ بود 

دو هفته بعد مثبت شدن قلبشو دید

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
بسلامتی عزیزم توکل کن بخدا برای آرامش خودتو نی نی قرآن بخوان آن شالله بسلامتی نی نی تو بغل بگیری به ...

ممنونم عزیزم، خداوند دامن همه ی منتظرارو سبز کنه🤲

اللهم صلی علی محمد وآل محمد
سلام عزیزم فندوقت خوبه؟ خودت خوبی؟ من رفتم NT و بهم تاریخ زایمان داد و گفت طبق رشد بچه ۶ اردیبهشت زا ...

سلام عزیزم خوبیم قربونت شما و دختری خوبین؟

والا واسه من هنوز صحبت زایمان اینا نشده ولی طبق ان تی زده ۷ اردیبهشت 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام‌دارچین‌جون خوبی‌عزیز‌..‌جوجه‌هات‌خوبن دارچین‌جون‌‌من‌هنوزدرجادارم‌میزنم😔 توروخداموقع‌شیرداد ...

سلام عزیزم چند روز پیش به نیتت سوره ی یس خوندم ولی متاسفانه نتونستم تگت کنم انشالله حاجت روا بشی

فرزی جون خیلی متاسفم گلم بعد مدتها اومدم تاپیک نمیدونستم انتقال دادی خیلی ناراحت شدم اشکام همینجوری ...

سلام نازنین جون ببخش عزیزم ناراحتت کردم😘😘الان خوبم.

آره عزیزم جنین دارم. برای یه انتقال دیگه جنین خوب دارم ولی دیگه جنینای آخریم خیلی خوب نیستن شاید اونارو انتقال ندم

خلاصه یه فرصت دیگه دارم

چاره ای نداریم مجبوریم ادامه بدیم

ای کاش نتیجه اش شیرین باشه آرزو به دل نمونیم

تو در چه مرحله ای عزیزم؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
اره فداتشم به شدت انرژي مثبته. مرفو همسرم ١ بود عزيزم خودمم تنبلي داشتم. خانم هايي رو اونجا ديدم با ...

مرسی عزیزم ممنون از راهنماییت 

انشالله چند روز دیگه دوقلوهاتو به سلامتی بغل میکنی

اون موقع برای همه ماها دعا کن عزیزم🙏🙏😍😍

2706