2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست
من عزیزدلم ایشالله بادعاهای خیرشماعزیزانم😘😘😘 میگم بسلامتی زایمانت کی هست? من یادم رفته حواس نمون ...

زنده باشي گلم. به اميد خدا ابان ماه. برام دعا كن❤️

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زنده باشي گلم. به اميد خدا ابان ماه. برام دعا كن❤️

روی جفت چشمام حتماحتما الهی دوقلوهای نازت بسلامت بیان بغلت چقدر خوبه که ازهردو جنس خداداده... دست راستت به سرمن بکش

منم اواخر ابان یا اوایل اذرمیرم انتقال خدابخواد... توچندابانی؟ سزارین میشی؟؟ 

اینجا هم چون هموگلوبین کم هست یعنی آنمی و کم خونی

عزیزم ممنون چکارکنم پس یکیش آزمایش شوهرمه یکیش خودم.حالا میخا انتقال بدم اشکالی نداره؟؟

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
2728
روی جفت چشمام حتماحتما الهی دوقلوهای نازت بسلامت بیان بغلت چقدر خوبه که ازهردو جنس خداداده... دست را ...

خدا چشماتو حفظ كنه عزيزدلم. مرسي مهربونم الهي همه ني ني ها صحيح و سالم به دنيا بيان. انشالله قسمت خودت😍براي من تاريخ زايمان ٢٣ ابان زده ولي اون موقع ميشم ٣٩ هفته معمولا دوقلوهارو ٣٧ هفته زايمان ميكنن هنوز از دكترم نپرسيدم. فقط خدا كمكم كنه تا اونموقع بتونم برسونم و سروقت زايمان كنم. اي جاااانم الهي فندوقاتو بياري خونه و با خبراي خوب خوشحالمون كني مامان خانم مهربون😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️

خداياشكرت....❤️ 
اینجا هم چون هموگلوبین کم هست یعنی آنمی و کم خونی

من مشکل کم خونی نداشتم نمیدونم ازکجا اومده😔عزیزم چندروزه نفسم حالت گرفتگی داره تا یکم راه میرم نفسم میگره ممکنه از این باشه

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
خدا چشماتو حفظ كنه عزيزدلم. مرسي مهربونم الهي همه ني ني ها صحيح و سالم به دنيا بيان. انشالله قسمت خو ...

اییی جانممم عزیزم بلکه ایشالله خداخواست وهفته 38برداشت خیلی عالی میشه اینجوری... ایشالله که خدابخوادقطعاهمه چی خوب پیش میره اصلا نگران نباش وای فقط ذوق وشوق کن همیننن. سیسمونی وسرویس خواب گرفتین؟ من ازالان فکرمیکنم غش میکنم رسما

دست گلت دردنکنه ازدعاهای قشنگ وبااحساست توکل بخدا😍😍😍😍

اییی جانممم عزیزم بلکه ایشالله خداخواست وهفته 38برداشت خیلی عالی میشه اینجوری... ایشالله که خدابخواد ...

انشالله من از خدامه كه رسيده تر باشن و با وزن خوب به دنيا بيان بلكه خودشون كمتر اذيت بشن. قربونت برم خوش قلب جان. اره عزيزم يچيزايي خريدم به اميد خدا. انشالله نوبت شما بشه از اين خريد كردنا😍😍😍

خداياشكرت....❤️ 
انشالله من از خدامه كه رسيده تر باشن و با وزن خوب به دنيا بيان بلكه خودشون كمتر اذيت بشن. قربونت برم ...

ایشالله وزنشون عالی میشه مامان خانومی نگران نباش وای من ازتصورشون دلم ضعف میره حسابی کاش پیشت بودم میومدم دیدنت😍😍😍چقدر وزن اضافه کردی تاالان؟ من که اصلانتونستم لاغرکنم خودمو ولی پیاده روی میرم😔😔بله لاغرشم

عزیزم میگم سرویس چوب چنده؟ خخخ ازالان فکرش گرفته منو

ایشالله وزنشون عالی میشه مامان خانومی نگران نباش وای من ازتصورشون دلم ضعف میره حسابی کاش پیشت بودم م ...

قربونت برم خاله جونشون😍😍تا الان حدود ١٠ كيلو🤕🤕🤕عزيزم الهييييي. من دوتا تخت و يدونه كمد براي لباس گرفتم ١٦ تومن شد راستش وسيله اضافي نگرفتم مثل ويترينو اينجور چيزا.همه چي متاسفانه وحشتناك گرونه.

خداياشكرت....❤️ 
قربونت برم خاله جونشون😍😍تا الان حدود ١٠ كيلو🤕🤕🤕عزيزم الهييييي. من دوتا تخت و يدونه كمد براي لبا ...

ای جانممم نگوسلامت باشی خانومی فکرکن لبای کوچیک انگشتهای ظریف و... وای وای

چقدر خوب اضافه کردی من میترسم رسمابشکه بشم نتونم تکون بدم خودمو الان چیزی حدود20اضافه دارم😱😱😱

مبارکشون باشه تودلی های عزیزت. اره متاسفانه خیلی گرونه همه چی افتضاح... منم ازاون سرویس چوب ها هستن ساده سفید یانباتی وطوسی اونهادوست دارم بنظرم ازمدنمی افتن

بد به دلت راه نده باور کن همش اثره داروهاست 

انشاءالله که خیره

شما حمام رفتی یانه؟

کی میتونیم بریم؟

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
دختر خوب از یه جنین کوچولو موچولو اندازه نوک سوزن که تازه داره لانه گزینی میکنه چه انتظاری داری عزیز ...

انشاءالله که خیره عزیزدلم

نازنین جون شما حموم رفتی؟

کی میتونم حموم برم؟

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
ای جانممم نگوسلامت باشی خانومی فکرکن لبای کوچیک انگشتهای ظریف و... وای وای چقدر خوب اضافه کردی من م ...

عززززيزم بچه ها نازترين موجودات روي زمين هستن واقعا ادم وقتي نگاهشون ميكنه بيشتر به بزرگي خدا پي ميبره. تا اذر كلي وقت داري كالري شماري و رژيم در كنار پياده روي فوق العاده جواب ميده اگر اراده عالي داشته باشي راحت راحت ماهي ٤ كيلو ميتوني كم كني من دوماه اول يادمه ١٧ كيلو كم كردم اما خب اينجوري بدنت ضعيف ميشه براي انتقال همون ماهي ٤ كيلو كم كني حدود ١٠ كيلو ميشه تا زمان انتقالت كه عاليه خودت تاثيرشو متوجه ميشي. اره سرويس ايناهم سفيده كلا رنگاي روشن از مد نميوفتن. 

خداياشكرت....❤️ 
انشاءالله که خیره عزیزدلم نازنین جون شما حموم رفتی؟ کی میتونم حموم برم؟

عزيزم من ٥ روز نرفتم بعدشم كه رفتم با اب ولرم رو به سرد خيلي زود دوش گرفتم اومدم بيرون.

خداياشكرت....❤️ 
2706