2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811326 بازدید | 668719 پست
دوستان دوباره آز دادم بتا رفته بالا ۳۶۱شده ولی بنظرم هنوز خیلی کمه باید بالاتر باشه

مبارکه عزیزم

روز چند انتقالت هست؟

ان شاءالله که قدمش پر خیر و برکت باشه و به سلامتی بغل بگیریش

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤   خدایا برا زندگی  همه چشم انتظارها معجزه های قشنگ و بی نظیر بفرست!!! الهی آمین
سلام دوستان مرسی از دعاهاتون عزیزانم، مرسی از دلداریها و همدلیتون واقعا از ته دلم میگم مثل خواهر د ...

مباررررررک باشه عزیزم، ان شاءالله قدمش پر خیر و برکت باشه و به سلامتی و دل خوش بغل بگیریش

خدا رو شکر که هم شما هم سراب جون از جمع ما منتظرا کم شدین، یادتون باشه حتما برا ما منتظرا دعا کنین

ان شاءالله امروز هم حداقل دوتا خبر خوب بشنویم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤   خدایا برا زندگی  همه چشم انتظارها معجزه های قشنگ و بی نظیر بفرست!!! الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بهت تبریک میگم خیلی خوشحال شدم. الان تحت نظره کدوم دکتر هستی و چه کارایی برات کرده.یادمه بتات ...

سلام عزیزم، مرسی دعا کن درست بتا بره بالا ، بمونه برام

عزیزم یادته که ۴ بار پانکچر انجام دادم اونجا، جنینهام بلاست نمیشدن، هربار ۲۰- ۲۱ تخمک داشتم ولی هیچکدوم بلاست نمیشدند، ازبین میرفتن. سه روزه هم میگفتند اصلا فریز نمیکنیم

یکبار هم سه روزه فرش انتقال دادن که بتام رفت بالا بعد خونریزی کردم افت کرد، یکبار یک جنین کیفیت bcداشتم که انتقال دادن  منفی شد 

اومدم ایران پیش دکتر حیدری کهن کلینیک امید باز میکرو کردم

جنینهام رو سه روزه فریز کردند

برای بار سوم انتقال دادم و مثبت شد ولی پوچ بود مجبور شدم سقط کنم

بعد هیسترو کردم که گفتند داخل رحم چسبندگی و اندومتریت بوده ، دکتر چسبندگیها رو باز کرده بود و سه هفته آنتی بیوتیک داد 

بعد از یکماه باز انتقال داد که الان هست و منظرم ببینم چی میشه

خدایا شکرت 🙏🏻❤️

کم کم به عید غدیر نزدیک میشیم و خدا داره برا دل علی عیدی میده، خانوما عیدیتون رو از حضرت علی بخواین، مطمئنم کسی ناامید از درخونه اش بر نمیگرده

برو ای گدای مسکین در خانه علی زن

که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را

یا علی من پیش خدایی ندارم، آبرومو بخر!!!

یا علی هیچ دردمندی رو از در خونه ات ناامید نکن!!!

یا علی بحق زهرات دست همه مون رو بگیر و پیش خدا واسطه شو که برامون معجزه کنه، معجزه شیرین فرزند سالم و صالح!!!

یا علی به عشق میان خودت و حضرت زهرا قسمت میدم منو  شرمنده عشقم نکن، شما دردمو میفهمی سخته شرمنده عشقت باشی خیلی سخته...

2728
گلم منم آخرین بار دو ماه پیش که آمپول داشتم دکاپتیل نبود یه اسم دیگه بود گفتن هندیه همونو زدم ا ...

مرسی فدات شم منم مجبور شدم ایرانی گرفتم دیگه هندی هم نبود که بگیرم امیدوارم که خوب باشه حداقل.

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
سلام دوستان‌ امیدوارم خوب و خوش باشید  من هفته بعد باید هیسترو بشم میشه بیاد از تجربه تون بهم ...

هیسترو همه جا با بیهوشی انجام میشه، وقتی بهوش میای یکی دو یاعت نگه میدارن بعد مرخص میکنن، بعدش هم تا یک روز دل درد شبیه دل درد پریودی داری

خوبیش اینه که داخل رو با دوربین نکاه میکنند و بررسی میکنند، اگر قبل از انتقال باشه خراش میدن

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
مباررررررک باشه عزیزم، ان شاءالله قدمش پر خیر و برکت باشه و به سلامتی و دل خوش بغل بگیریش خدا رو شک ...

من خیلی بیاد همه دوستام اینجا هستم، شما هم دعا کنید درست بتام بره بالا، اولین بار نیست که مثبت شدم 😔

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
سلام عزيزم مرسي كه پرسيدي جدي خودش گفت ؟؟ پس چطور منشيش به من گفت انجام ميده

سلام بله گفتن نه. میخوای باز زنگ بزن به منشیش بگو دوستم پرسیده گفته انجام نمیده ببین چی میگه شاید حواسش نبوده

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
نه عزیزم نگران نباش انشاالله که میدی و قلب نازشو میبینی فقط برای سونو عجله نکن اصلااااا من با بتای ...

سلام عزیزم ممنونم انشاالله همینجوری که میگی بشه. دکترم واسه ۱۲مرداد نوبت سونو داده 

2706