2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818080 بازدید | 669049 پست
احساس درد و تکرر هم دارم الان خیلی ترسیدم دکارم هم امروز نیست که باهاش تماس بگیرم کسی مثل من بوده که ...

طبيعي هست نگران نباش قبل از پانكچر خيلي سخته درد اينا داره مخصوصا اگه فوليكول هات زياد باشن درد زير شكم و اينكه تند تند حس داري كه بريwc و خم و راست شدن سخته و ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان من تو مرحله پانکچر هستم دارم دارو دریافت میکنم از دیروز بعدازظهر معذرت میخوام ولی به سخت ...

سلام عزیزم، منم همینجوری بودم، احتمالا چون تخمدانت زیاد تحریک شده هایپر شدی، اصلا نگران نباش، کار سنگین نکن و زیاد خم و راست نشو، از همین الان هم سفیده تخم مرغ زیاد بخور جلو عوارض هایپر شدنو می گیره.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
سلام دوستان مرسی از دعاهاتون عزیزانم، مرسی از دلداریها و همدلیتون واقعا از ته دلم میگم مثل خواهر د ...

عزیزم چقدر خوشحال شدم برات، انشاءالله بشه چراغ خونه ات    

2728
سلام دوستان من تو مرحله پانکچر هستم دارم دارو دریافت میکنم از دیروز بعدازظهر معذرت میخوام ولی به سخت ...

منم اونجوری بودم میوه زیاد بخور سفیده تخم مرغ اب پز هروز دو سه تا بخورعوارض هایپری رو کم میکنه من بعد پانکچرم یبوست شدید گرفتم شربت منیزیم خوردم خوب شدم

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
روز ۹ و ۱۲ ، بتا ۴۸ و ۴۷ بود روز ۱۴ شده بود ۱۲۷

مبارکت باشه عزیزم بارداری راحتی داشته باشی خیلی خوشحالم برات میخواستم تگت کنم بپرسم 😍😍😍😍

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
2738
سلام دوستان مرسی از دعاهاتون عزیزانم، مرسی از دلداریها و همدلیتون واقعا از ته دلم میگم مثل خواهر د ...

انشالله انشالله که به بهترین شکل این دوران رو پشت سر بذاری و فسقلیتو به سلامتی بغل کنی عزیزم واقعا خوشحال شدم❤❤❤🥰🥰🥰😍😍😍

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
مرسی عزیزم الان ۲ تا میپزم میخورم مرسی از راهنماییت آروم شدم یکم 🧡 

فدات،انشاءالله کلی تخمک و جنین عالی داشته باشی.

به طوري خوشحال شدم قلبم تند تند زد وقتي پيامتو خوندم😍😍😍😍😍😍از ته قلبم برات خوشحال شدم قربونت برم الهي فندوقتو صحيح و سالم بغل كني به حق امام زمان😍❤️❤️❤️

خداياشكرت....❤️ 

سلام عزیزم خیلی خوشحال شدم برات 😚😚امیدوارم روند بالارفتن بتات عالی باشه وبارداری خوبی داشته باشی چقد ذوق زده شدم خدااااا ...

ای خداااا..شکررررر...وای چقد ذوق کردم ب خداااا...الهیییییی صحیح و سالم بغلش بگیری 😍😍😍😍😍مبارکه مبارکههههه

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
2706