2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813014 بازدید | 668775 پست
توکل بخدا ایشالا دل دوتامون شاد میشه .عزیز سینه درد نداری ؟هر چند علائم همش الکی من دفعه قبلی تمامشو ...

انشاءالله عزیزم  نه ندارم، اره درسته به علائم نیست، فقط باید خدا بخواد.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اکثرااینجااین مشکلوداشتن وبچه هاشونم سالمه سالم حتماهماتوم دارین،نگران نباش خواهرجان،انشاالله ...

اره همین کارو کردم💙

یا رب نظرِ تو برنگردد؛ برگشتنِ روزگار، سهل است...
همین الان اذان میگه برات ایت الکرسی میخونم انشاالله سلامت به دنیا میاری

ممنون مهربونم... خدا الهی حاجت دلتو خیلی زود بده💙

2728
نگران نباش عزیزم . منم طوری خونریزی کردم که تو زمان پریودی همچین خونریزی نداشتم . استراحت کن و طبق د ...

خیلی ممنون از دلگرمیت خواهر...💙

بله گفتن انوکسا و اسپرین رو قطع کنم تا چندروز

وای چیکاجون راس میگی؟😭 خدا از دهنت بشنوه... کاش واسه منم معجزه شه. توکل به خودش

اره قربونت برم حتي همينجا هم اومدم به بچه ها گفتم و فكر كردم ديگه تمومه با نااميدي تمام رفتم پيش دكترم اصلا باورم نميشد كه قلب يكيشونو ديد حتي دو سه بار به دكترم گفتم خنديد گفت عاديه نگراني نداره فقط داروها سر وقت و استراحت همين. نگران نباش فداتشم حال ني نيمون خوبه خوب😘❤️❤️

خداياشكرت....❤️ 
عزیزم من از وقتی رفتم تحت نظر دکتر رحیمی همه سونوهامو ایشون انجام دادن. به همین خاطر حتی اسم سونوها ...

دارچين جون مبارك باشه عزيزم🌹🌹

ان شاءالله كه به سلامتي و دلخوشي مرخص بشن گل دخترامون دلت شاد شاد بشه🤲🏼

وزنشون چه طور بود ني نيا؟

از بيمارستان محب كوثر راضي بودي؟؟

هزينه زايمان و دستگاه بچه ها چه قدره اونجا؟؟

منم استرس اين ديابتم رو دارم كه زايمان زودرس نشم😒

نه قربونت.. من هنو نرفتم واسه سونو  تازه قرار بود یکشنبه اینده برم اولین سونو بعد انتقال

نگران نباش کم میشه

منم روز اول فکر کردم این خونریزی دیگه تمومی نداره

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
دارچين جون مبارك باشه عزيزم🌹🌹 ان شاءالله كه به سلامتي و دلخوشي مرخص بشن گل دخترامون دلت شاد شاد ب ...

واي تيكرتو قربون 😍دوست دارم چشم بهم بزنم ببينم به اين مرحله رسيدم😢😩

خداياشكرت....❤️ 
هرکی پستمومیبینه و تجربه داره راهنماییم کنه لطفا دعاش میکنم با مورفولوژی صفر میشع میکرو انجام داد؟

ما که با صفر انجام دادیم البته همون اولم دکتر گفت برید واسه میکرو. 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
هرکی پستمومیبینه و تجربه داره راهنماییم کنه لطفا دعاش میکنم با مورفولوژی صفر میشع میکرو انجام داد؟

من یکی از دوستانم همسرش صفر بود.همسرش تسه شد .فقط یک جنین داشتن.الان دخترش بزرگ شده.میخاد دوباره انجام بدن.بله عزیزم میشه پیش خدا کاری نداره.  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
2706