2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815586 بازدید | 668883 پست
کجا میری ؟نه عزیزم نگران نباش ولی چیزایه سنگین بلند نکن دکترتم با دارو کنترلش میکنه 

من مشهدم. دکترم خادم. کلینیک ارمغان.

باشه  نمیدونستم. مرسی عزیزم

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
بله عزيزم سركلاژ كردم نه مطلق نيستم ولي زيادم به خودم فشار نميارم رعايت ميكنم

انشاالله به سلامتی این دوران رو طی کنی😘

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجا میری ؟نه عزیزم نگران نباش ولی چیزایه سنگین بلند نکن دکترتم با دارو کنترلش میکنه 

سلام عزیزم

من امروز ستروتاید به بازو زدم. جاش باد کرده و داغ شده یکم. چکار کنم؟

حوله گرم هم گذاشتم تاثیر نداشت

منم دارم عزیزم. پس شمام اضطراب داشتین! من فکر کردم خیلی روانم آشفته ست. و حالم بده.  عزیزم دار ...

نه عزیزم خوب میشی منم با داروهاش اضطراب داشتم با پرانول آروم میشدم 

والا من برعکس بیخواب شده بودم بدن ها با هم متفاوته 

ستروتاید داروش خودش دردناکه حتما عمیق نزدی اومده زیره پوستت کاریش نداشته باش چند ساعته خوب میشه 

2731
نه عزیزم خوب میشی منم با داروهاش اضطراب داشتم با پرانول آروم میشدم  والا من برعکس بیخواب شده ب ...

مرسی گفتی عزیزم. امروز خانم پرستار زد، بازومو با دو انگشت نگرفت، خون هم اومد. 

آره منم بیخواب شدم. صبح ها با اضطراب بیدار میشم. بعدازظهرها خوابم نمیبره. 

فقط دوروزه بعد از تزریق احساس خستگی و خواب دارم.

سلام عزیزم خوبی؟  اگر مشکل شدید انعقادی نداره آسپرین که آره بابا قطعش کن انوکسا رو ولی بزن، د ...

نه مشکل انعقادی ندارم.پریناتولوژیست کارش چیه عزیزم؟کسی رو میشناسی خوب باشه برم سراغش

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
سلام عزیزم خوبی؟  اگر مشکل شدید انعقادی نداره آسپرین که آره بابا قطعش کن انوکسا رو ولی بزن، د ...

الان یادم اومدم مریم مشفقی رو من قبلا پیشش ویزیت شدم فکر کنم رویان میرفتی بشناسیش.برم پیشش به نظرت؟

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
عزیزم برای باردارها ضرر نداره ؟دکتر بهت داد؟اثر داشت؟

اصلا ضرر نداره

اره عالیه ها عاااالی

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2738
عزیزم من از سایتهای دلبند، رامیناشاپ، نی نی بازار خیلی خرید کردم. دو تا پیج اینستا هم دارم برات میذا ...

چه اطلاعات خوبی. ممنون. اینترنتی به نظرم الان بهترین گزینه است. منم دارم اینترنتی می گیرم.
یه سوال داشتم
 شما کریر خریدی؟ چه مارکی گرفتی؟ این را هم اینترنتی گرفتی؟

فداتشم الان هفته چندی ؟هیچ علائمی نداشتی؟روز چندم ازمایش دادی؟

هفته ۶ هستم روز ۸ بیبی چکم مثبت شد روز ۱۰ ازمایش

هیچ علائمی نداشتم و ندارم 

الان فقط به بو حساس شدم همین

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
سلام کلا پزشک ها خیلی روی این روش تاکید دارن ،شستشوی مرتب با آب سرد هر دو ساعت یه بار

ممنون بابت جوابت عزیزم آره به نظرم خیلی می تونه جواب بده انشالله همه منتظرا طبیعی باردار بشن و کارشون به دکتر نکشه

مشکلم اینه سپیده جان درجریانی که من واکسن سرخجه زدم تو بارداری حالا مثلا دکترم برای پیگیری بیشتر برا ...

اره عدد ان تی بالا باشه سلفری میدن ولی نگران نباش تایم سلفری از دست نمیدی

ولی ناهنجاری هارو هم نشون میده که از ژنتیک باشن نه از واکسن سرخجه بازم تحقیق کن اگه یک درصدم نشون میده بده سلقری از همه جهت خیالت راحت شه منم قبل ان تی میخوام برم بدم خیالم راحت شه برای غربالگری ها هربار استرس نکشم

ممنون آخه برای من تو توصیه نامه فقط نوشته بود از یکماه قبل انتقال دیگه هیچی از قطع و وصل ننوشته ...

برای از ۵هفته قبل شروع بشه ۴ماه هر هفته با یه دوزی مصرف بشه هفته اخر قطع بشه از روز انتقال شروع تا پایان ۱۲هفتگی

شاید تو نباید قطع کنی بستگی به فاکتورهای ازمایشتم داره خوب

2706