2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812321 بازدید | 668740 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂 هنگ کردم تی پی اوت خوبه الحمدلله

😁😁 حالا اینسری به دکترم میگم اگه لازمه بدم چون خیلی گزینه ها توی آزمایشم هست که به تیروئید ربط داره. ولی من درست سر در نمیارم

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2728
ااصلا نگران نباش به خود استرس نده من از هفته ۲۰ حرکاتشان را حس کردم

جدي؟ اي جانم خدا حفظشون كنه. ممنونم مهربونم ادم بعضي تاپيكاي ني ني سايتو ميخونه به خودش شك ميكنه بخدا😐بازم خداروشكر كه شماها هستيد

خداياشكرت....❤️ 
دکتر انصاری خدایش دکتر خوبیه روز انتقال چهار نفر بودیم فقط دکتر انصاری با سونو انتقال میداد من تیروئ ...

براي همين اينقدر امار انتقال مثبتش بالاس ، يعني برگ برنده ي ابن سينا فقط همين دكتره 

براي همين اينقدر امار انتقال مثبتش بالاس ، يعني برگ برنده ي ابن سينا فقط همين دكتره 

سیلویا جان شما بعد انتقال علائم تون چی بود بعد لک لانه گزینی هم داشتی عزیزم 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
من زدم عزیزم نگران نباش فقط حواست به حرکات نی نی باشه یکم کم میشه ولی نه اینکه قطع بشه . قندتم کنترل ...

قربونت گلم والا قندم خیلی بالا رفته با دستگاه خونگی دیشب ۲۲۴ بود الان ناشتا ۱۶۱ زنگ زدم بیان خونه تست قند بدم نگرانم دیروز و پری روز ۵/۵عصر زدم آمپولارو حرکت نی نبگیام کم بود رفتم نوار قلب خوب بودن ولی حالم بده احساس خفگی دارم

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
عزیزم نترس فقط تحرک جنین ممکنه کم بشه و برای افراد دیابتی اغلب نمیزنن کلا هر خانم بارداری باید رژیم ...

قربونت گلم والا خیلی بالا رفته فقط میوه خوردم شیرینی مصنوعی نخوردم دیشب یه ساعت بعد شام ۲۰۲ بود ۴ ساعت بعد هیچی نخوردم ۲۴۱ الانم ناشتا ۱۶۲ بود زنگ زدم بیان خونه تست قند بدن من قندم نرمال بود حدود ۷۰ تا ۷۵اینا همیشه 

دیشبم بعد شام حرکتشون رو شمردم خیلی کم و بی جون بود رفتم نوار قلب خوب بودن خیلی نگرانم من در کل حرکتشون کم بود و خیلی قوی نبود به خاطر کم جایی کمتر شده و ضعیف تر الان حال خودم بده احساس خفگی و تنگی نفس دارم میترسم چیزی بخورم بره بالا بشه ۳۰۰ اینا😟

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
2706