2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817129 بازدید | 668986 پست
ان شاءالله عزیزم برای منم چهار روزه قراره انتقال بدن 

انشالله که برات میمونه فقط رفتی به دکتر بگو برات چسب جنین بزنه 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله که برات میمونه فقط رفتی به دکتر بگو برات چسب جنین بزنه 

باشه حتما میگم میدونی شانسی شد نوبت دکتر انصاری پور گرفتم ولی وقتی رفتم قبلش منو فرستادن پیش دکتر وهابی که گفت زود اومدی برو پریود شد ی بیا که دیگه متاسفانه دکتر رو ندیدم 

تیروئیدتون چند بود قبل انتقال؟

2731
باشه حتما میگم میدونی شانسی شد نوبت دکتر انصاری پور گرفتم ولی وقتی رفتم قبلش منو فرستادن پیش دکتر وه ...

دکتر انصاری خدایش دکتر خوبیه روز انتقال چهار نفر بودیم فقط دکتر انصاری با سونو انتقال میداد من تیروئیدم نمیدونم چند بود ولی اکثرا نرماله 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
سارااا سلام چطوری چ خبرا هنوز داری مکمل میخوری سیکلتو شروع نکردی

سلام عزیز دلم خوبم خدا رو شکر. آره امروز اخرین ال دی رو خوردم پریود بشم اول تا سوم میرم که دکتر آمپولای پانکچر رو بده انشالله که خیره برام. 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
ببین کلا مشکلی نداره اینا رو بخوری، مثلا مکمل ها رو همزمان با غذا میتونی بخوری مثلا شام  آسپری ...

عزیزم یه سوال دیگه تیروئید من که بر اساس رنجی که روبروش نوشته  مشکلی نداره چرا پس میگن باید دو باشه عدد تیروئید ؟؟؟

2738
باشه حتما میگم میدونی شانسی شد نوبت دکتر انصاری پور گرفتم ولی وقتی رفتم قبلش منو فرستادن پیش دکتر وه ...

به سلامتی میخوای با انصاری انتقال بدی خوب کاری کردی من کلا از اسمشم انرژی مثبت میگیرم. یه جنین برات میزارن؟ اون که گاندی بود رو نیاوردی اینجا؟

عزیزم یه سوال دیگه تیروئید من که بر اساس رنجی که روبروش نوشته  مشکلی نداره چرا پس میگن باید دو ...

مال منم دقیقا ۱۳/۴۶ یعنی ماله منم مشکل داره فکر نکنم 

به سلامتی میخوای با انصاری انتقال بدی خوب کاری کردی من کلا از اسمشم انرژی مثبت میگیرم. یه جنین برات ...

سلامت باشی اره دکتر طرازی وقت گرفته بودم هم زمانم مطب دکتر انصاری پور وقت گرفته بودم که چند روز قبلش از ابن سینا بهم زنگ زدن گفتن طرازی نمیاد منم گفتم پس انصاری پور رو نویت بدید یه دونه رو انتقال میدم حالا تا ببینم چی میشه

سلامت باشی اره دکتر طرازی وقت گرفته بودم هم زمانم مطب دکتر انصاری پور وقت گرفته بودم که چند روز قبلش ...

طرازی هم که هیچ وقت نیست نمیدونم پس چرا اسمش توی مرکزه. انشالله پسر جونت میچسبه به دلت😍😍😍

2706