2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818086 بازدید | 669049 پست

سلام خانما

میشه راهنماییم کنین؟ میخوام ای وی اف انجام بدم. هزینه‌ها و اینا چقدره، مراکزی هستن که درصد بازدهیشون بیشتر از مراکز دیگه باشه؟ اصلا مراحل ای وی اف چبه؟

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
مبارک باشه میشه بگی مشکلتون چی بود که میکرو کردین؟

مورفو و تحرك پايين همسرم 

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خانما میشه راهنماییم کنین؟ میخوام ای وی اف انجام بدم. هزینه‌ها و اینا چقدره، مراکزی هستن که در ...

و اینکه دکتر گفت فولیکولام ریز ریز،ولی زیاده، ممکنه هایپر بشم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
خدا رو شکر الان داشتم سوره مریم می خوندم گفتی میرم بی بی چک بزارم پستت رو دیدم برات دعا کردم انشالله ...

مرسي عزيز دلم الهي قسمت همه منتظرا بشه😘😘 خيلي التماس دعا دريادل😍 الهي هزار برابر به خودت برگرده نيت پاك و دل صافت🤲🏻🌷

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
عزیزم مبارکه، انشاءالله فردا با یه بتای تپل بیای    

مرسي عزيزم انشاالله انشاالله😘😘😘

2738

کسی نبود راهنماییم کنه؟

جان جاااان  مبااارکه بانووووو        

مرسي عزيز دلم، منتظر جوابت هستم، انشاالله مثبتي😘😘 ديدي ميگفتي دلت روشنه، قربون دلت😘😘

هاله داره عزیزم  مثبته ایشاالله  ❤️❤️❤️❤️👌

مرسي عزيز دلم، انشاالله😘😘♥️♥️

خانما نشاسته قبل انتقال باید بخورم یا بعدش؟چقدر بخورم؟

عزيزم اگه مستعد يبوست هستي يا نخور يا كم بخور، من از ترسم نخوردم چون دفعه قبل احساس كردم اذيت شدم

فردا ايشالا با جواب آزمايش به توصيت گوش ميدم😁😘😘 الهي هيچوقت غم نداشته باشي عزيز دلم، سارا جونم ا ...

😉. عزیز دلمی فدات شم مرسی از حرفای قشنگت الهی آمین خیلی گلی انشالله که منم به مراد دلم برسم. نگران فردا نباش مامان جان

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2706