2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812189 بازدید | 668732 پست
نه گلم حدودا 7 روز مونده به انتقال دکترم بهم گفت بخور، چون استرادیول رو از اون روز کرد 4 تا

خب  زينبي جان منم بايد از ٩ ارديبهشت تا ١٠ روز روزي٤ تا استراديول بخورم واقعا به اسپرين احتياج ندارم؟

خود ماما كفت بانكجر  دكتر عليرضايي انتقال رو دكتر نصر انجام ميدن

درسته من منظورم اینه با دکتر منتظری نمیتونستید ویزیت شید کلا وقتی قراره دکتر نصر انتقال بده براتون و برای دکتر نصر گفتید رفتید مرکز مام  اگه اشتباه نکنم پس فقط دکتر نصر تیم خودشو قبول داره و در اون صورته که انتقالو خودش انجام میده اینا تا جایی بود که من اطلاع دارم حالا نمیدونم دیگه ..

انشالله موفق باشید دوست عزیز

در اندک من تویی فراوان یارب..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوستان من ۱۰روز از پریودم گذشته؛ بی بی چکم منفیه؛ چکار کنم ؟ چرا نمیشم؟ تاحالا اینطور نشده بودم

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
اهان مرسی ، فک کنم یکیش عضلانی بوده یکیش زیر جلدی

منظورت hcg زیر جلدیه ؟؟؟-

اخه hcg من خودم داشتم قبلا زدم اونم عضلانی بود کاش از داروخونه تلفنی یا حضوری بپرسید یا ب مرکز زنگ بزنید بخش پاسخگویی ابن سینا فک کنم جواب بدن یا عکس امپولو تو اینیستا بفرس واسه دکتر علیرضایی حتی اگه مریضشم نباشی جواب میده

راستی همسرت زد امپول هارو بعدش دوباره آزمایش داد ببینی تغییر کرد یا ن؟

آزمایش نداد ولی بعد پانکچرم رفتم از جنین شناس پرسیدم و تغییری نکرده بود همونجوری بود فاکتوراش. بالاتر گفتم رو همسر من نه این آمپول نه هیچ دارو و مکملی تاثیر نذاشت متاسفانه . ولی عزیزم انشالله برای شما موثره نمیشه لزوما بگیم چون روی همسر من تاثیر نذاشته پس خوب نیست. بدن با بدن فرق میکنه الهی بزودی بیای خبر بارداریتو  بهمون بدی گلم.

سلام. خانمایی که تو سیکل انتقال آسپرین میخورین این قرصو چه زمانی در روز میخورید؟

من روزی یدونه تا الان پنج بعداظهر میخوردم ولی انگار بهتره قبل خواب خورده بشه درسته؟

شما امپول هاتون جيا بودن ؟ الان واسه انتقال چه مكمل هاي كفتن بخورين؟

من بار اول سینال و هاش ام جی بود، از هفت تخمک شش تا جنین شد، بار دوم النوا و هاش ام جی بود ، باز هفت تا تخمک داشتم، که سه تا جنین شد 

انتقالم هم معلوم نیست، رفتم سونو پولیپ دید، حالا منتظرم ببینم چی میشه، 

مکمل هم خودم پرسیدم گفتم فرتیل سی ام‌ بخورم تایید کردند، 

ثمین جان اون آمپول هر کاری دلش بخواد میکنه با مصرف هیچ چیز دیگه ایی هم نمیشه تاریخ پریود رو دقیق تعی ...

عه جدی میگی ؟باشه عزیزم مرسی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706