2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812546 بازدید | 668750 پست
وای چه خبره اینجا! قبول کردم عزیزم

بمن به جای  ۵۰تا امپول ۳۵ تا داد ۱۵تا شیاف داد پسره کل ظرف دارو رو نشونم داد گفت به خدا ندارم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
ببین بستگی داره واقعا مشکلتون چیه. اگه واقعا مشکل هورمونی باشه اینا جواب میده. من شوهرم دو دوره داشت ...

نمی دونم واقعا مشکلش هورمونیه یا نه مورفوش یک درصده و تحرکم صفر دی اف ای هم 24 تعداش خوبه خداروشکر 

یه بارم پانکچر کردم کلا از 8تا یه دونه جنین تشکیل شد 

حالا شنبه معلوم میشه تاثیر داشته روش یا نه 

مرسی که جواب دادی عزیزم ان شاءالله کل پسرتون صحیح و سالم در اغوش بگیرید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دكتر نصر كه نبودن  اصلا ويزيت نميكردن اينجا كفتن عليرضايي خوبن وگرنه شناختي نداشتم

بله منم با دکتر علیرضایی هستم خوبن. ولی شما فکر کنم میخواین خود دکتر نصر براتون انتقال بدن درسته؟ 

اگه اینجوری باشه و بخواین دکتر نصر انتقال رو انجام بدن باید برای ویزیت با یکی از اعضای تیم خودشون وقت بگیرید که خوب دکتر منتظری جز این تیم محسوب نمیشن و جدا هستن انگار. شما میتونستین یا خانم دکتر علیرضایی یا خانم دکتر لاهوتی یا خانم دکتر تمیزی و چندتا دکتر دیگه که در طبقه سه هستن انتخاب کنید برای ویزیت تا انتقالو بتونید با دکتر نصر باشید.

در اندک من تویی فراوان یارب..
فک کنم یکیش عضلانی یکیش زیر جلدی بوده ک من جوفتشو عضلانی زدم 😭😭

به درمانگاهي جايي زنگ بزن ببين چي ميگن، داروخانه معمولا ميگه عضلانيه يا نه

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
نه فعلا داروهامو گرفتم زودتر نسخه کرده برام  هنوز نرفتم تو سیکل

انشالله به سلامتی اینبار انشالله مثبتی  

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خانما من قرار بود اینماه ازمایشا هورمونی رو بدم من کلا پریودم تقریبا زیاده ولی ایندفعه چندروز اول که ...

عزیزم اگر روان شده برو حتی اگر کم باشه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اره پروژسترونم نیست درخواست دوستی میدم بهت

توی ابن سینا بود هم شیاف سیکلوژست هم فرتیژست هم آمپول پروژسترون.من پرسیدم و دیدم بود

بله منم با دکتر علیرضایی هستم خوبن. ولی شما فکر کنم میخواین خود دکتر نصر براتون انتقال بدن درسته؟&nb ...

خود ماما كفت بانكجر  دكتر عليرضايي انتقال رو دكتر نصر انجام ميدن

خود ماما كفت بانكجر  دكتر عليرضايي انتقال رو دكتر نصر انجام ميدن

البته شانسي هست وخدا بخواد مامان ماهك يادمه انتقال دومش كه مثبت شد دكتر خودش  نبود يه دكتر ديكه براش انتقال داد

2706