2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811391 بازدید | 668719 پست
عکسشو فرستادم برا زینب جون برید ببینید بی زحمت تا بعد از ظهر ببینم میتونم با دکتر تماس بگیرم

عزیزم خیلی خوب یادم نمیاد قیافش اخه همسرم چندین ماه پیش زد دو هفته ای یدونه هم میزد یادمه فقط کلا هم پنج تا آمپول داده بودن بهش اگه اشتباه نکنم. 

در اندک من تویی فراوان یارب..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای سه‌شنبه 😍 ماهنده جونم من دلم روشنه همین دفعه مامان میشی اصلا به تهران اومدنو و اینا نمیرسه 😇 ا ...

عزیز دلم. دوست مهربونم😍❤️ انشالله انشالله🤲🤲🤲 انشالله شما ها همه بیاین شمال خودم ازتون پذیرایی کنم. دریا جنگل🥰 خیلی ممنونم از دلگرمیت عزیزم

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
عزیزم خیلی خوب یادم نمیاد قیافش اخه همسرم چندین ماه پیش زد دو هفته ای یدونه هم میزد یادمه فقط کلا هم ...

این امپولا رو همسرتون زد ازمایشش تغییری هم کرد اخه همسر منم داره میزنه hmgرو

این امپولا رو همسرتون زد ازمایشش تغییری هم کرد اخه همسر منم داره میزنه hmgرو

والا کلا رو همسر من انگار دارو تاثیری نمیذاشت نه فقط این آمپول چند سال کلی مکمل و تقویتی با قیمتای بالا ولی روی همسرم تاثیری نداشت. همه البته اینطوری نیستن روی خیلیا داروها جواب داده و کلی خوبشون کرده مقایسشون  کار درستی نیست انشالله رو همسر شما بهترین نتیجه رو داشته باشه عزیزم.البته همسر من اچ سی جی بود آمپول عزیزم. الان خوندم نوشتید اچ ام جی میزنن  همسرتون انشالله که خوب باشه براشون

خوب چون با خود دکتر علیرضایی وقت میگیری شما اگه برای دکتر نصر بگیری چون خودش ویزیت نمیکنه یکی اون رو ...

نميدونستم وگرنه ميرفتم طبقه دوم مكه يه تخصص ندارن  همه شون دكتر منتظري هم اينجا تعريفشو ميكردن جرا بايد اين همه پول بدم

والا کلا رو همسر من انگار دارو تاثیری نمیذاشت نه فقط این آمپول چند سال کلی مکمل و تقویتی با قیمتای ب ...

منم فکمیکنم تاثیر چندانی نداشته باشه اخه اکثرا میگن که تاثیری نداشته 

خدا کنه ان شاءالله ❤

نميدونستم وگرنه ميرفتم طبقه دوم مكه يه تخصص ندارن  همه شون دكتر منتظري هم اينجا تعريفشو ميكردن ...

اگه میخواستین با دکتر نصر باشین که نمیشد ولی اگه دکتر نصر نمی‌خواستین  میشد عزیزم با هر کدومشون....

روش کار تیم دکتر نصر انگار فرق میکنه عزیزم با دکتر منتظری.. من اطلاعاتی کلا از ایشون ندارم ولی دوستانی که اینجا هستن باهاشون خداروشکر راضی بودن از دکتر منتظری. 

منم فکمیکنم تاثیر چندانی نداشته باشه اخه اکثرا میگن که تاثیری نداشته  خدا کنه ان شاءالله ❤

انشالله برای شما تاثیر داره خدا رو چه دیدی عزیزم انشالله که موفق باشی عزیزم .

منم فکمیکنم تاثیر چندانی نداشته باشه اخه اکثرا میگن که تاثیری نداشته  خدا کنه ان شاءالله ❤

ببین بستگی داره واقعا مشکلتون چیه. اگه واقعا مشکل هورمونی باشه اینا جواب میده. من شوهرم دو دوره داشت هم hcg رو و هم hmg رو. هر دوره هم ده تا باید میزد ولی دریغ از یکذره تغییر. آخه مشکل شوهر من اصلا هورمونی نبود ولی خب بودن کسایی که با تزریق hcg اوضاع خیلی تغییر کرده براشون. ان شاالله برا شما هم تغییر کنه

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
اگه میخواستین با دکتر نصر باشین که نمیشد ولی اگه دکتر نصر نمی‌خواستین  میشد عزیزم با هر کدومشون ...

دكتر نصر كه نبودن  اصلا ويزيت نميكردن اينجا كفتن عليرضايي خوبن وگرنه شناختي نداشتم 

2706