2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816405 بازدید | 668928 پست
خداروشکر عزیزم کی انتقال دارید ب سلامتی

مرسی عزیزم انشالله میفته اردیبهشت تاریخ دقیقشو نمیدونم انشالله روز دهم پریودم میرم سونو که انشالله با توجه به سونوم  تاریخ انتقالمو مشخص کنه. التماس دعا عزیزم 

انشالله شماهم بزودی حاجت روا بشید.

در اندک من تویی فراوان یارب..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ما اگر خودمون درخواست بدیم دستی میدن، وگرنه که هیچی

نه برای ما بدون درخواست خودشون چاپ میکنن و میدن. انگار شیوه هاشون  فرق میکنه شایدم دلیل گرون بودنش فقط همین چاپه که هزینه داره براشون به هر حال اونا هم پولشونو  از ما میگیرن برای شما چاپ نمیکنن که هزینه کمتر بشه لابد.

2728
به منم اصلا نگفت عضلانی یا زیر جلدی

عزیزم اچ سی جی که به ما داد عضلانی گفت بزنید فک کنم هر دوتاش عضلانیه . دسترسی به تلفن مطب دکترتون ندارید؟ زنگ بزنید بپرسید میگنا  خیالتونم  راحت میشه ولی من با توجه به تجربه خودم میگم عضلانیه

عزیزم اچ سی جی که به ما داد عضلانی گفت بزنید فک کنم هر دوتاش عضلانیه . دسترسی به تلفن مطب دکترتون ند ...

عکسشو فرستادم برا زینب جون برید ببینید بی زحمت تا بعد از ظهر ببینم میتونم با دکتر تماس بگیرم

2738
اا چه جالب حتما دکترتون تیم دکتر نصر نیست شاید برای اون فرق میکنه لابد اونا چون تیمی هستن گرونتر میگ ...

من اسمس مياد نميگن تيم نصر فقط دكتر عليرضايي مياد اونايي كه با دكتر نصر نوبت كرفتن پيام مياد براشون تيم دكتر نصر

من اسمس مياد نميگن تيم نصر فقط دكتر عليرضايي مياد اونايي كه با دكتر نصر نوبت كرفتن پيام مياد براشون ...

خوب چون با خود دکتر علیرضایی وقت میگیری شما اگه برای دکتر نصر بگیری چون خودش ویزیت نمیکنه یکی اون روز ویزیتت  میکنه مثلا یا دکتر علیرضایی یا دکتر لاهوتی یا..

وگرنه کلا طبقه سه عضو تیم دکتر نصر هستن و طبق روند درمان ایشون کار میکنن همشون.

ان شاء الله که خیره عزیزم .ما منتظر خبرای خوب ازشما هستیم

مرسی عزیزم یک دنیا ازت ممنونم انشالله هم من هم شما هم همه خانمای چشم انتظار بیان و بزودی خبر بارداری سالمشونو  بهمون بدن و ما هم از ته دل براشون خوشحالی کنیمو  آرامش بگیریم از نتیجه گرفتنشون.

الهی آمین

2706