2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817955 بازدید | 669043 پست
عه اینجا راحت به من میدن عجب نامردایین آخه استرادیولم چیزیه ندن؟انشالله توی سیکل انتقالی؟

نه فعلا داروهامو گرفتم زودتر نسخه کرده برام 

هنوز نرفتم تو سیکل 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما من قرار بود اینماه ازمایشا هورمونی رو بدم من کلا پریودم تقریبا زیاده ولی ایندفعه چندروز اول که همش لک بود الانم یکم زیادتر شده واقعا میترسم بزارم دیرتر برم همین پریودم باسه ومیترسم برم ازمایش بدم و این لکه بینی محسوب شده باشه گرفتار شدم 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
اینا داروهای منه که اضافه اومده و نیاز ندارم. هر کی میخواد مجانی میدم. البته اصلا قیمتی ندارن، اما خ ...

اره پروژسترونم نیست

درخواست دوستی میدم بهت

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2728
منم فك ميكنم بايد روز ٨ هم سونو ميشدم تا دوز دارو رو زياد ميكرد چون ٥تا از تخمك هام سايزشون ١٠ و١١ ب ...

من اصولا همیشه یکبار روز ۲ یکبار روز ۷ یکبار ۱۰ سونو میشدم یکبارم برا تاریخ پانکچر واقعا لازمه برا ماهایی که رشد فولیکولمون کمه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
من دو روز‌پیش سونو و ان اس تی دادم که واسه فردا اماده باشه ببرم بهش نشون بدم  خداروشکر خوب بود ...

عزیزدلم دخملی تابدنیا بیادهم تپلی میشه 😚😚😚 نه عزیزم هنوز نگفت هفته بعد دوباره برم تاریخ میده 

سلام دوستاي عزيزم. اگر زوج هايي هستن که مشکل ناباروري و مشکل مالي دارن، من ابن سيناي کرج رو بهتون پ ...

خدا خیرت بده

دکتراش کیا هستن؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2738
ممنونم عزیزم . حالت چطوره ؟ نی نی خوبه ؟ تاریخ دقیقت مشخص شد ؟

خیلی ممنونم خوبم خداروشکر  نینی هم خوبه ان اس تی دادم نرمال بود خودم کمردرد شدید دارم ...نه هنوز هفته بعدمیرم تاریخ بده بهم خسته شدم ☹

خانما من قرار بود اینماه ازمایشا هورمونی رو بدم من کلا پریودم تقریبا زیاده ولی ایندفعه چندروز اول که ...

خون روان میشه روز ۱ پریود 

سلام چيکا جان. شما حالت تهوع و استفراغ نداريد؟ من هرچي ميخورم بالا ميارم، دارم ميميرم بخدا.

سلام عزيزم نه خيلي فقط گاهي اوقات صبح اونم از بوي نان حالت تهوع ميگيرم . الهيييي عزيزم به دكترت بگو بهت قرص ميده

خداياشكرت....❤️ 
سلام عزيزم نه خيلي فقط گاهي اوقات صبح اونم از بوي نان حالت تهوع ميگيرم . الهيييي عزيزم به دكترت بگو ...

میگما دوقلویی میگن یذره ارثی هست برای  ای وی اف هم همینجوره؟دوقلو تو نزدیکانت داشتی؟

یا رب العالمین
2706