2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815627 بازدید | 668889 پست
وای خیلی بده من خیلی خجالت میکشم تمام بدنم میلرزه هر دفعه میرم دکتر میترسه منم میگم خوبم از خجالته ا ...

اي جون دلم مامان ميشي عزيزدلم مطمئن باش😍😍😍💃🏼💃🏼💃🏼

خداياشكرت....❤️ 
@زینبی_بابا‍  سلام عزيزم دکتر به منم استراديول داده، نميتونم زياد آب بخورم، حالم بد ميشه. ا ...

عزیزم بنظرم از استرادیوله چون باعث غلظت خون میشه اصلا برای همینه که همراهش اسپرین میدن و تاکید میکنن آب زیاد یخورید 

سعی کن زیاد آب بخور عزیزم یه چی قاطی آب کن راحتتر بخوری ولی حتما بخور 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا يه بنده خدايي دكتر انتقالش اقا بود 😩😩😩😩

عزیزم دکتر نصر هم خوب آقان و اینهمه بچه‌ها میخوان با ایشون کار کنن. خیلی از متخصصان زنان قدیمی که خیلی هم معروفن آقان. به نظرم جای این بحث ها اینجا نیست، عقاید متفاوته.

ببخش دخالت کردم.

منم قراره با نصر انتقال بدم

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2728

@زینبی_بابا    

سلام عزیزم، خوبین؟

عزیزم شما اطلاع داری که قرص امگا ۳ منجر به کاهش فشار میشه؟ دکتر قبلیم نمیدونم برای چی برام نوشته بود. اما پریناتالوژیست گفته بود اینا فایده ای نداره. حالا من فکر میکردم کلا منظورش اینه که به جای ماهی اثر نداره و مصرف نکردم. الان که فشارم لب مرزه میگم مصرف کنم. 

راستی اگه هفته بارداری مهمه الان ۲۵ هفته ام. 

ممنونم از توضیحاتت گلم و تبریکت 🥰😍 . خداروشکر وزن پسرم خیلی خوبه و نارس یا با وزن کم نیست ‌ . هرکا ...

خب خواهرم بیمارستان در حقت جفا کرده با قاشق یا دستگاه فیدینگ باید میدادی و باید پوزیشن سینه بدون نوک یادت بدن، رابط سینه هم مدلا فقط خوبه خواستی بگیری اونو بخر و نحوه جایگذاری رو از پیج moshavereshidehi نگاه کن

الانم دیر نشده میتونی شیر خودت رو با دستگاه فیدینگ زیاد کنی و دیگه اصلا شیشه نده وگرنه دیگه نمیتونی شیر خودت رو بدی 

یعنی حرص منو این بیمارستان بی مسئولیت در آورده، ببین پاشو برو اونجا یادت بدن چون مطمئنم شیر داری، اونجا شیردوش برقی قوی هم دارن، بذاری میبینی شیر میاد حتی چند قطره هم بیاد کافیه 

گلم دارم بهت میگم الان تایم طلایی هستی و راحت میتونی شیر خودت رو بدی اگر هفته اول رد بشه دیگه تقریبا محاله

میدونم سخته و بی خوابی کشیدی ولی بعدا خودت حیفت میاد 

تلاشت رو بکن اگر دوست داری حتما موفق میشی عزیزم

خب خواهرم بیمارستان در حقت جفا کرده با قاشق یا دستگاه فیدینگ باید میدادی و باید پوزیشن سینه بدون نوک ...

منم سينه ام نوك نداشت تو بيمارستان گريه ميگردم كه بجه ام نميتونه سينه ام رو بگيرهعين خيالشون نبود ميگفتن با قاشق بهش بده نه شير دوش برقي نه جيزي

2738
خب خواهرم بیمارستان در حقت جفا کرده با قاشق یا دستگاه فیدینگ باید میدادی و باید پوزیشن سینه بدون نوک ...

زینبی جون من قبلا سابقه کیست داشتم الانم همسرم باید یه ماه دارو مصرف کنه .پریود بعدی داروهای پانچرمو شروع میکنم.اشکال نداره این پریودم ال دی استفاده کنم

دوستاي عزيزم، يه راهنمايي براتون دارم، نميدونم چقدر موثره. دکتر من بعد انتقال برامون شياف پروژسترون ...

عزیزم برا منم میذارن به محض انتقال ولی تاثیر نداره و منفی میشم پس نتیجه میگیریم انتقال که مثبت میشه شانسیه

خدا نینیتو برات صحیح و سالم حفظ کنه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام زینب جون من دیروز زایمان کردم ولی اصلا شیر ندارم چیکار کنم ؟ اعصابم خورده @زینبی_بابا   ...

قدم نو رسیده مبارک عزیزم

با اعصاب خردی که بدتر استرس بهت وارد میشه و نمیاد خواهری

آروم باش تلاش کن انشالله میاد

نینی فکش توانایی میک زدن نداره که خودت باید تلاش کنی تا به راه بیوفته

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
هر چی میزنم توی گوگل نمیاد ولی من سونو واژینال دو تا جا رفتم بهم از این شلوارکا داد پوشیدم اینقد خوب ...

عزیزم من اطلاع ندارم از این شورتکها ولی وقتی طرازی سونو میکنه که اصلا لازم نیست شورتت رو دربیاری از بغل شورت خودش ردیفش میکنه و سونو میکنه بدون هیچگونه خجالت و کثیفی

اره منم مرکز قبلی کلاه داشت روسری هم داشت ایندفعه نه فقط کلاه که ازسرمیپرید بیرون ولی برامنکه اینقدر ...

من انقدر سختی کشیدما توی این راه تنها مساله ای که بهش فکر نمیکنم و دغدغه برام محسوب نمیشه همین پوششه

بیرون اصلا پوششم آزاد نیستا ولی توی این شرایط واقعا اعصابم خرده که چرا این زجر تمام شدنی نیست واسه همین بیخیالم

دقیقا خیلیی ...اخه ال دی واقعا قرصیه که زنای اطراف من میخورن و روزه هم میگیرن ...اصلا برام عجیب بود ...

منظورشون ال دی وقتی تو سیکل انتقال هستین نه کسایی که به دلایل دیگه ال دی میخورن. کسانی که تو میخوان میکرو کنن و تو سیکل هستن خیلی طبیعیه که نباید روزه بگیرن و نباید بدن رو کم آب کنن و باید تقویت کنن و بدن رو ایمن تر نگهداری روزه هم آب بدن کم میکنه و هم ضعیف به این دلیل....

در اندک من تویی فراوان یارب..
عزیزم دکتر نصر هم خوب آقان و اینهمه بچه‌ها میخوان با ایشون کار کنن. خیلی از متخصصان زنان قدیمی که خی ...

عزيزم شما چند صفحه قبل رو خوندي موضوع راجب چي بوده؟ من با عقايد كسي كاري ندارم 

خداياشكرت....❤️ 
2706