2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812352 بازدید | 668741 پست
اووبوست خیلی خیلی واسه تغذیه تخمک خوبه ولی گرون لامصب

جدیدا شده 1250، همه جا هم موجود شده

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی در هر صورت پروژسترون باید پایین باشه مال من خیلی بالاست بنظرم همه پوچن😥 دیگه آمپول نمیزنم

پروژسترون بالا اصلا ربطی به پوچی نداره 

پروژسترون وقتی بالا میره که بدن درحال تخمک گذاری باشه 

چنتا فولیکول داری؟ 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
خانما خواهش میکنم جوابمو بدین کسی بود ذخیره تخمدانش خیلی بالا باشه من ذخیرم ۲۱هست  ودوماه بعد ا ...

عزیزم به لحاظ پلی کیستیک باید بررسی بشی

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2728
[QUOTE=179877930]نه عزیزم ولی دکتر برام نوشت فردا باید برم جواب بگیرم روز پانکچر ببرم [/QUبنظرت ...

اره گلم برو بگو جراحی دارم فردا آماده باید باشه میدن بهت نگران نباش

پروژسترون بالا اصلا ربطی به پوچی نداره  پروژسترون وقتی بالا میره که بدن درحال تخمک گذاری باشه& ...

دقیق نمیدونم 10تا15تا

بخدا دیگه خیلی خستم اصلا بیش از حد بالاست میگن نیاید بالا باشه نمیدونم یکی میگه برا ضخامته یکی میگه 

سلام من تنبلی تخمدان دارم این ماه 12تا هاش ام جی زدم و فردا 9پریودمه باید برم سونو میخام ب دکتر بگم ای یو ای کنه برام بنظرتون انجام میده بعد اگه بده احتمالش چقدره ک بگیره😭

خدایا دوقلو هام  سالم بیان بغلم 🙏💋
بچه ها منم ازین به بعد میخوام بیام این تاپیک میخوام بعد عید میکرو انجام بدم فرق میکرو و ivf تو چیه؟

میگن میکرو احتمالش بیشتره ک بگیره مشکلت چیه

سلام من تنبلی تخمدان دارم این ماه 12تا هاش ام جی زدم و فردا 9پریودمه باید برم سونو میخام ب دکتر بگم ...

عزیزم میری سونو اگه فولیکول داشته باشی و شرایط شوهرت هم خوب باشه آی یو ای میکنن. ای یو آی ۱۵ درصد و ای وی اف و میکرو سی تا چهل درصد. ولی این درصد ها رو بزار کنار خواست خدا ۱۰۰ درصد مهمه گلم

بچه ها منم ازین به بعد میخوام بیام این تاپیک میخوام بعد عید میکرو انجام بدم فرق میکرو و ivf تو چیه؟

عزیزم ای وی اف زمانی انجام میدن که اسپرم تحرک کافی داشته باشه تو محیط کشت اسپرم و تخمک رو قرارشون میدن و خودش با تخمک لقاح میده ولی میکرو با استفاده از میکروسکوپ و سوزن مخصوص اسپرم رو داخل تخمک میکنن. معمولا برای شرایط حاد استفاده میشه. 

عزیزم میری سونو اگه فولیکول داشته باشی و شرایط شوهرت هم خوب باشه آی یو ای میکنن. ای یو آی ۱۵ درصد و ...

شوهرم مشکلی نداره خودمم با دارو کلی فولیکول خوب دارم.بعد من خونمون طبقه بالاس 20تا پله میخوره همون روز ک انجام میدم بیام اشکالی نداره

2706