2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817203 بازدید | 668990 پست
عزیزم دکتر منم بهم گفته بود فقط 4 تا تخمک خوب داری. روز پانکچر 8 تا تخمک داشتم که 5 تاش جنین شد. الا ...

مگه میشه ؟یعنی  بعدا زیاددشد ؟اخه به من گفت دیگه اضافه  نمیشه! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرار نیست اون یکی رو هم از دست بدی عزیز دلم. خدایی که گذاشته تو دلت انشالله خودش مراقبش باشه و پشت و ...

انشالله،،،مرسی از مهربونیت لیلا جان...هیچوقت یادم نمیره اون روزی و که عکس بی بی چک مثبتت و گذاشتی تو گروه در حالی که باید شهریور می رفتی برای کارای پانکچرت حتما خدا بخاطر دل مهربونت پسر کوچولوتو بهت بخشیده انشاالله خدا برات حفظش کنه عزیزم🙏

2731
عزیز دلم. الهی هر چه زودتر شیرینی صحیح و سالم به دنیا اومدن کوچولوت تمام این دردها رو از یادت میبره ...

انشاالله عزیزم خیلی ممنون

انشاالله خدا به دوتا نی نی تو هم سلامتی بده و با خوشی بیان بغلت🙏

عزیزم مبشه بگی چه داروهایی به شوهرت دادی؟

گلم من دوتا دارو به شوهرم دادم یکیش ۴۰ گیاه بود و یکیش ی داروی دیگه با دستور مصرف خاصی 

دارم دنبال دستور دقیقش هستم ک مبادا اشتباه بگم چون اینجا ی جای عمومیه و تعداد افراد بالا خدای نکرده طرز مصرفشو اشتباه نگم و انشاالله استفاده کنند و همه جواب بگیرند

اگه داروی دوم باشه خیلی مصرفش برای اقایون راحتتره 

من دقیقا نمیدونم از کدوم جواب گرفتم ولی میدونم ک هردوتاش عالی هستند

بخاطر همین گفتم دوستان دوهفته دیگه تماس بگیرند چون الان روز ۱۳ انتقال هستم و شرایطشو ندارم ک دنبال دستورش بگردم

اگه شماره تلفن دادم چون گفتم شاید راحتتر بتونید باهام درارتباط باشید و من احتمال میدادم ک جوابم مثبت بشه و دیگه  خیلی نتونم بیام تاپیک

دوستان گلم این دارو اصلا جنبه تبلیغاتی نداره فقط و فقط دلم میخواد انشاالله تا آخر سال دیگه ۱۰۰ درصدهمتون جواب بگیرید و همینطور ک به من گفتند با این دارو خودبخود باردار بشید من تو شیردهی با این دارو باردار شدم و متاسفانه خارج رحمی شد

به امید روزی ک آمار نازائی در کشورمون کم بشه و دیگه اینقدر پول بی زبونمون را خرج مراکز ناباروری نکنیم

صاحل جون حالا چکار کنیم اولین فرصت کی میتونیم باز انتقال بدیم؟ 

نمیدونم‌والا

شماپریودشدی؟

شماهم‌دومین‌انتقالت‌بود؟

بایدبری‌ببینی‌دکترت‌چی‌میگه

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2738
ممنونم سمرجان با دعای شما دوستای خوب و مهربونم انشاالله خدا بهم رحم میکنه... انشالله شمام با اولین ...

خیلی ازت ممنونم عزیزم من یبار انتقال دادم منفی شدم اینبار دومم که انشالله یکی دوماه دیگه انتقال میدم خیلی از دعات ممنونم گلم. دست خدا همراهت الهی که نی نی قوی و نازتو بزودی توبغلت بگیری.

در اندک من تویی فراوان یارب..

[QUOTE=174199479]عزیزم ایشون همون دکترین که کاربر khooobi جون پیششون ریداکت کردن، درسته؟ خیلی راضی بودن از کارشون انش ...[/QUOTE

والا من نمیدونم ایشون پیش کی ریداکت کردن

شما مطمئنی پیش دکتر رحیمی انجام دادن؟؟

من انقدر از درد داد زدم دکتر عصبانی شد دستم😁

انشاالله دارچین جون مهربون

انشالله،،،مرسی از مهربونیت لیلا جان...هیچوقت یادم نمیره اون روزی و که عکس بی بی چک مثبتت و گذاشتی تو ...

فدااات عزیزم. به خدا محبتت خیلی شرمنده ام کرد. ،❤️♥️❤️♥️

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم من عوض کردم و راضی بودم. دکتر اولم اصلا سرشناس نبود، حداقل دکتر دوم معروف تر بود. اگه م ...

دفعه‌دوم‌که‌منفی‌شدم‌باهاش

من‌رحمم‌مشکل‌داره‌..خونریزی‌پریودیم‌کمه

هیستروکرد‌گفت‌چسبندگی‌داشتی‌وعفونت

امامن‌فرقی‌نکردم..

دیروزم‌زنگ.زدم‌گفتم‌منفی‌شدم‌گفت‌پریودشدی‌بیا

دنبال‌دکترخوب‌توتهرانم‌..منوازاول‌چک‌کنه

هیستروولاپراکنه.مشکلمو‌پیداکنه

امانمیدونم‌کدوم‌دکتربرم‌

دکتری‌‌‌که‌وقت‌بزاره‌برام..

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
وای لی لا جون انقدر منتظر روزی ام که بیای بگی دارم میرم بزایم    

آخ دارچین جون که جانا سخن از زبان ما میگویی. خودم هم دل تو دلم نیست. به حق بزرگی و رحمت خدای مهربون هیچ زوجی در حسرت بچه نمونن و اونایی هم که بچه دارن عاقبت به خیری بوه هاشونو ببینن

هموگلوبین مینورها با آهن بالا نمیره. و متاسفانه خیلی هم جای بالا رفتن نداره

ااا من نمیدونستم اینو. وروجکات در چه حالن؟ یکیشون که حسابی قایم باشک بازی بلده ها، وروجک یه جا واسه خودش قایم شده‌ بود. حالا به سلامتی دنیا بیان به اون یکی هم یاد میده وروجک بازی رو

خیلی ازت ممنونم عزیزم من یبار انتقال دادم منفی شدم اینبار دومم که انشالله یکی دوماه دیگه انتقال میدم ...

آخی عزیزم...انشاالله اینبار دیگه به آرزوت میرسی

ممنون از دعای خیرت دوستم

2706