2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817264 بازدید | 668991 پست
حالا جای دیگه زنگ زده بودم ۴۸۰ قرار بود برام بفرسته  که دیگه تو اهواز این ۳۸۰ ای رو پیدا کردم ...

نیلو جون سلام این کپسول فرتیل سی ام شما میدونید برای کدوم کشوره ؟ کجاییشو باید بخریم یعنی؟ یا اینکه فرق میکنه که مال کدوم کشور باشه؟ و روزی چندتا معمولا باید قبل انتقال بخوریم

در اندک من تویی فراوان یارب..
همسر من میخوره مشکلی نداره ولی کیوتن بهش میدم میل جنسی رو بالا میبره

عزیزم دیروز دکتر واسه من کیوتن و فرتیل اید نوشته، برای همسرم اسپریژن.

کیوتن رو آقایون هم مصرف میکنند؟

کیوتن و فرتیل اید رو تخمک تاثیر داره. رو تعدادش یا کیفیتش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیلو جون سلام این کپسول فرتیل سی ام شما میدونید برای کدوم کشوره ؟ کجاییشو باید بخریم یعنی؟ یا اینکه ...

عزیزم مگه شما تازه پانکچر نشدی؟

فرتیل سی ام رو واسه چی میخوای؟

2728
https://www.upsara.com/images/w248993_.jpg

دیدم عزیزم 

چقد مثبته ماشالا😍😍😍😍😍

ان شاالله ۹ ماه دیگه سالم بیان بغلت

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام دوستان بنظرتون این بیبی چک مثبته یا نه؟ https://uupload.ir/files/8ep_screenshot_۲۰۲۱۰۱۲۴-۰۷۱۸ ...

دوستان میشه بیبی چک منو ببینید؟

زیر ده دقیقه اینجوری شده

ولی دیگه پررنگ تر نشده همونجوریه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
دیدم عزیزم  چقد مثبته ماشالا😍😍😍😍😍 ان شاالله ۹ ماه دیگه سالم بیان بغلت

مرسی عزیزم همینطور برای شماها

نمیدونم کی بتا تیتر بدم و کی برم پیش دکترم آخه میترسم زود برم سونو الکی بکنه کسی میدونه کی باید برم پیش دکتر

موفق باشی گلم فرتیل سی ام چه تاثیری توی انتقال داره؟

مرسی عزیزم شماهم موفق باشید من استفاده نکردم ولی شنیدم رحم رو آماده میکنه برای لانه گزینی و.....

در اندک من تویی فراوان یارب..
مرسی عزیزم همینطور برای شماها نمیدونم کی بتا تیتر بدم و کی برم پیش دکترم آخه میترسم زود برم سونو ال ...

می خوای همون روزی که دکتر برات آز نوشته برو

واای الهی دورت بگردم بخدا با اینکه مثبت شده دلم برای شماها خون ه.  الان دارم برای کساییکه مثبت ...

عزیزم‌مبارکت‌باشه‌الهی تبریک میگم...برای منم دعاکن

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
مرسی عزیزم همینطور برای شماها نمیدونم کی بتا تیتر بدم و کی برم پیش دکترم آخه میترسم زود برم سونو ال ...

آزمایش رو همون روزی که دکتر گفته برو تا بتات بره بالاتر. واسه سونو هم خود دکترت ببین چی میگه. 

2706