2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812993 بازدید | 668774 پست
سلام گلم خوبی؟ امپول آنوکسا هواگیری نمیخواد. 

سلام عزیزم خوبم الهی شکر.من همیشه هوای بالاش رو خارج میکنم 🙈🙈🙈پس اشتباه میکنم.همیشه هم یه کم از محلول باقی میمونه که نمیشه تزریقش کرد

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام‌عزیزم ‌چی‌بگم‌‌خیلی‌ناراحت‌شدم امابایدبلاخره‌آزمایشتوبدی‌نامطمعن‌بشی منم‌فردامیخام‌آزمابش‌بد ...

عزیزم ان شاالله همتون مثبت میشین امیدتون به خدا باشه.بخدا من هر روز دعا میکنم برای همه.چون قشنگ حال همه رو درک میکنم.منم شش سال نازایی داشتم ولی هیچ وقت امیدمو از دست ندادم.منن فردا باید آزمایشم رو تکرار کنم .ان شالله همه مون  شاد و خوشحال باشیم از جواب فردا 

بعد از ظهری تکون خورد الانم هی خودشو سفت میکنه اصلا نمیدونم انقباضه یا بچس یهو ی گوشه سفت میشه. الان ...

باروغن نارگیل شکمتوچرب کن وقتی بچه خودشوسفت میکنه راحت میشی.

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
ن عزیزم اماده اس نیازی ب هواگیری نداره

ممنون عزیزم.دیدم نوشتی که امروز هم بی بی ات منفی شده خیلی ناراحت شدم ولی میدونم خیلی ها جواب آزمایششون مثبت شده حتی با بی بی چک منفی.امیدت به خدا باشه گلم.امیدوارم خدا یه جوری غافلگیرت کنه که از شادی و خوشحالی بری  تو شوک

سلام عزیزم خوبی؟ ممنون قربونت برم امروز سونومیشم دعاکن خوب باشه وانتقال بدن واسم.  خیلی دلم می ...

سلام گلم ،انشالله ،انشالله،همه چی به خوبی پیش میره  

چیزی تا مادر شدنت نمونده عزیزم 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
یک لحظه دپرس شدم شدید اومدم گفتم الان خوبم, واقعامرسی که هستید دوستای عزیزم. دیگه چاره چیه؟ پیاده رو ...

نمیدونم عزیزم .یعنی استفاده نکردم تا حالا.شاید برای رشد ضخامت رحم باشه.انشالله این دفعه شرایطت جور میشه و نی نی هات میان تو دلت و نه ماه مهمون بدن مامانی میشن و بعدش مهمون خونه بابا 

2706