2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816030 بازدید | 668912 پست

سلام خانمها خوب هستین؟ 

دخترا من رفتم سونوگرافی درسته سیکلم موند برای بعد عمل شوهرم چون زنگ زدم مطب گفتن اول شوهرت عمل بشه بعدش سیکل شروع بشه و دکتر خودمم که کیست داشتم دارو داده بود والان خداروشکر رفع شده نتیجه سونوگرافی ام اینه 

ابعاد رحم در پلان میدساژیتال 27*63 میلیمتر و مجموع ضخامت دولایه اندومتر 4 میلیمتر می باشد,اکوی میمتر طبیعی است,

اندازه تخمدان ها نرمال بوده و تعداد 4 الی 5 عدد فولیکول به قطر 5 الی 7 میلیمتر در هر تخمدان مشاهده شد.

دوستان وضعیت اندازه رحمم خوبه؟ چون من اول راهم چیزی نمیدونم, و اینکه میخوام تا موقع بعد عمل شوهرم کاری کنم که کیست نداشته باشه چی کار کنم که مانع به وجود اومدن کیست بشم؟ 

@زینبی_بابا    

یا خدااااا  این کارو نکن  خیلی بده  الان به ما زنگ زدن خون پدر مادرتون رو میخوایم ...

نه دیگه تصمیم گرفتم نگم فقط اینکه هی میپرسن خستم کردن حالا اون روز توی جمع یه حرفی زدم بلند ازم پرسیدن گفتم والا ما تصمیم گرفتیم دیگه هیچ وقت بچه نیاریم همه سکوت کردن🤭

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من ۹ ساله ازدواج کردم تازه یک سال اقدام کردم که نشد رفتم ناباروری حالا همه هی میگن دیگه بیارید ه ...

من هم ۳ ساله اقدامم ولی کسی نمی دونه. هر جی گفتن با انشااله و ماشالله رد کن بره 😆

2728
😭😭😭😭😭 ان شاالله درست باشه.من میمیرم تا ۵ شنبه.چیکار کنم؟؟؟؟.به شوهرم نگفتم.باورم نمیشه.میترسم ...

الهی آمین 

آرزو عکس بیبی چکت و دیدم اگه نزدیکم بودی بغلت میکردم از ذوق 

انقدر که حالم خوب شد

فردا برو شنبه هم تکرار کن

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
فعلا که اصلا نمیخوام روشو ببینم .دیشبم اجازه ندادم همسرم بهش پول بده گفتم یک هفته حق نداری یک ریال پ ...

با خانواده شوهرت توی یه خونه زندگی میکنید. خیلی نمک نشناس بوده که همه چیشون با شماس بعد پرون خیلی کم پیش میاد عروسی قبول کنه خرج اونا رو هم بدن والا

نه دیگه تصمیم گرفتم نگم فقط اینکه هی میپرسن خستم کردن حالا اون روز توی جمع یه حرفی زدم بلند ازم پرسی ...

نه اینجوریم نگو شک میکنن

بگو فعلا نمیخوایم،زوده 

میخوایم چندتا مسافرت توپ بریم🤣🤣🤣

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2738
نه اینجوریم نگو شک میکنن بگو فعلا نمیخوایم،زوده  میخوایم چندتا مسافرت توپ بریم🤣🤣🤣

من نمیدونم چرا همش به من میگن والا برن به پسرشون بگن اصلا این چه کار زشنیه که هی میپرسی بدبختی من تا این سنم یه بار به کسی نگفتم چرا شوهر نکردی چرا بچه نیاوردی و هزاران چرا دیگه ولی دست از سرم برنمیدارن.

من نمیدونم چرا همش به من میگن والا برن به پسرشون بگن اصلا این چه کار زشنیه که هی میپرسی بدبختی من تا ...

عزیزم نترس تنها نیستی ,من به خدا اونقدر گفتن اخرش یه بار گفتم اونایی که الان بچه دار شدن چیکار کردن الانم همه میگن دومین بچه رو کی میاری فعلا قصد ندارم میخوام تا دل سیر بگردم بعدش یه فکری میکنم, هفته پیش هم بازم بحث بچه رو پیش کشیدم از حرصم گفتم فعلا شوهرم خودش بچه هست بچه رو میخوام شماها خوب راه و روش رو بهش نشون ندادین من نشونش میدم هر موقع من خودم صلاح دونستم بچه میارم به کسی هم ربطی نداره 😆

واقعا نمیدونم به خدا چرا تو هر کاری و هرچیزی میخوان دخالت کنن یکی نیست بگه بابا به تو چه اخه 😖😖😖

2706