2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817275 بازدید | 668992 پست

سلام دوستان کسی بوده ک بعد از کنسل شدن انتقال پریود شه و خونریزی خیلی خیلی زیاد همراه لخته های زیاد داشته باشه؟

ازدکترم پرسیدم میگه عادیه ولی واقعا این حجم از خونریزی و لخته عادی نیست

چیکار کردین؟😔

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما نشاسته با اب رو باید کی بخوری؟صبح یا مهم نیست

عزیزم اگ طبعتون سرده خوب نیست برات

و اگ رحمتون سرد باشه و بعدش انتقال بدین باعث میشه جنین لانه گزینی نکنه

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
دوستان كسي با داروهاي آي وي اف دچار اضافه وزن نشده كه راهنماييم كنه ؟

من کم کردم

2731
عزیزم اگ طبعتون سرده خوب نیست برات و اگ رحمتون سرد باشه و بعدش انتقال بدین باعث میشه جنین لانه گزین ...

از کجا بفهمیم طبعمون سرده یا گرم ؟

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
از کجا بفهمیم طبعمون سرده یا گرم ؟

دکتر طب سنتی یا سرچ کن تو گوگل تست داره انجامش بده

من سری اول ک انتقال دادم نمیدونستم نباید بخاطر طبع سردم نشاسته بخورم 

و جنین هام نموندن برام

دکتر طب سنتی گف مثل فریزر برا جنین ها عمل کرده نباید میخوردی

2738
شما هم باردار شدید؟ 

من تعیین جنسیت بودم باقوامی کلی اذیت شدم منفی شدم ولی طبیعی باردارشدم ...منو دوتا ازدوستای دیگم پیشش نتیجه نگرفتیم ودکترمونو عوض کردیم خداروشکر برای شماخوب بوده 😍

دکتر طب سنتی یا سرچ کن تو گوگل تست داره انجامش بده من سری اول ک انتقال دادم نمیدونستم نباید بخاطر ط ...

ممنون عزیزم

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
من از دکترم خیلی راضی بودم، دکتر قوامی، بیمارستان آبان، با اینکه ماما داره اما خودش دائم نظارت می کر ...

سلام عزیزم به سلامتی 

درسته قوامی دکتر خواهر من بود خیلی مومنه و مثبته

فقط خیلی بد وقت میدن منشیاش. کی انتقال داشتین؟ 

هزینه های شما با قوامی چقدر شد؟ 

فدات شم عزیزم. شما دقیقا چند هفته این؟ من که استراحت مطلقم همش خوابیدم لگدای کوچیک حس میکنم دکترم می ...

قربونت، الان به حساب آنومالی 20 هفته و یک روزم ولی ان تی 20 هفته و 6روزم، دکترم میگفت برای سن ما ان تی رو درنظر میگیریم

من چون آب دور جنینم کم شده بود دو هفته بعداز آنومالی بازم سونو دادم ولی فکر کنم سونوی بعدیش 28 هفته به بعد باشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بچه ها من خیلی میترسم  مثلا وقتی چیزی میفته زمین  یا صدایی میشنوم  یا جلو پام یهو ...

خیالت راحت عزیزم هیچی نمیشه من بعداز انتقالم تا الان کلی برام پیش اومده یهویی ترسیدم ولی خداروشکر مشکلی نبوده

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام عزیزم، منم یه ماهو نیم قبل از پانکچرم خوردم ولی اذیت نشدم راستش

سلام گلم نتیجه هم گرفتی

خدایا خودمونیما اگه من نبودم دنیات میخواست عقده هاشو سره کی خالی کنه 😢😢😢قلمت بشکنه روزگار گر ننویسی برما چه گذشت😢😢😢😢😢😢😢😢😢
سلام مامانا. ی سوال دارم من ۲۳ هفته و ۳ روزمه تکونای نی نی رو باید چقدر حس کنم؟ باید شکمم بالا پایبن ...

اصلا اسنرس نگیر ببین من تو هفته تو قشنگ تکوناشو می فهمسدم دخترمم دستشو میزاشت میفهمید ولی تا ۲۵ هفته طبیعیه نترس بچه دوم زودتر متوجه حرکاتش میشه ادم 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706