2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817977 بازدید | 669043 پست
منم پیش دکتر بیغمیان سونو شدم ولی ۱۲ هفته جنسیت بهم نگفتن . شمارو دکتر کلانتری سل فری نفرستادن؟؟ . د ...

چندهفته دکترکلانتر گفتن دختره.دکتر بی غمیان به من گفتن دختر دوازده هفته.ولی دکتر کلانتر گفتن پسر ۱۶هفته.من پیش خودشون نمیرم واسه زایمان شاید برم بهشتی به خاطر هزینش.بهشتی دکتر تهرانی هست.خوبه.

سلام مامانا. ی سوال دارم من ۲۳ هفته و ۳ روزمه تکونای نی نی رو باید چقدر حس کنم؟ باید شکمم بالا پایبن ...

من در حدیه ک یه چیزی زیر دلم تکون ریز میخوره همیشم نیس گاهی وقتاس.بچه ها جواب دادن منم لایک کن بخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای عزیزم انشاالله ک خدا کمک کنه بتا بره بالا دقیقا منم افت بتا داشتم ولی انشالله برا تو میره بال ...

بعد انتقال استرادیول و استرامارین و ویتامین و امگا سه و سلنیوم و فولیک و پردینزون امپول و شیاف پروژسترون و امپول انوکسا. مرسی عزیزم توکل بخدا التماس دعا.

در اندک من تویی فراوان یارب..
2728
اره عزیزم خداروشکر باردار شدی من منفی شدم دوباره ۲ انتقال منفی یعنی بتا میره بالا افت میکنه و دو iui ...

علت افت بتاتو دکترا چی میگن گلم؟ یعنی چند میشه بعد یهو میاد پایین؟ عدادش چند بودن؟ 

در اندک من تویی فراوان یارب..
سلاممم گل خانوم خوبی? وای چقده منوشرمنده مهربونیت کردی. 😊😊خیلی ممنون بفکرم بودی, دعاکن همینادیگه ب ...

سلام عزیزم خوبی؟ ببخش من دیر به دیر میام تاپیک سرگرم بودم این چند روزو داشتم خونه تکونی اساسی میکردم آماده شم برا انتقال😊😋

دشمنت شرمنده گلم.. نه دیگه ۴تا جنین با کیفیت عالی داری نگران چی هستی همینارو انتقال بده ان شاالله مامانی به لطف خدا😍😍

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن

سلام خواهریا کسی اینجا پودر اینو فولیک مصرف کرده به من دادن گفتن روزی دوتا بریزم تو آب بخورم ک تخمکام تقویت بشه واسه تخمک گیری ولی من از روزی ک پودرو شروع کردم به خوردن دلپیچه گرفتم الان چن روزه چکار کنم کسی خورده از اینا؟

خدایا خودمونیما اگه من نبودم دنیات میخواست عقده هاشو سره کی خالی کنه 😢😢😢قلمت بشکنه روزگار گر ننویسی برما چه گذشت😢😢😢😢😢😢😢😢😢
منم مثل شما شدم دقیقا.خارج از رحمی شدم یکیشو انوکسپارین و اسپرین هم استفاده میکردم دکتر کلانتر گف چو ...

وای ممنون که جوابمو دادین 

خدا نی نیتو برات حفظ کنه انشالله بسلامتی فارغ شین 😍😍😍

یکمی دلم آروم شد 😅

فکر میکردم فقط منه بیچاره اینقدر بدشانسم که همچین اتفاقی براش افتاده 🙈

خدایا خودت مواظبش باش
2738
خب‌خداروشکر‌قلب‌جوجتودیدی انشالله‌‌بارداریه‌خوبی‌داشته‌باشی عزیزم‌لاپاروسکوپی‌شدی‌براخارج‌رحمیه؟

ممنون عزیزم انشالله 

اره گلم با لاپرا خارج کردن من پارسال دقیق همون تاریخ واسه مشکلاتم بازم تو اتاق عمل لاپراسکوپی داشتم 🙊 انگار سالگرد لاپراسکوپیمو میگرفتم 

خدایا خودت مواظبش باش
آره‌عزیزم‌به‌خاطرهمون‌قطع‌کرده ترسیده‌خون‌ریزتو‌زیادکنه نمیتونی‌باهاش‌تماس‌بگیری پرونده‌تونگاه‌کن ...

شنبه زنگ میزنم ببینم چی میگه اینقدر این دکترا همه مریضارو سر سریع رد میکنن اگه واقعا هم واسه قطع یه دارو دلیلی داشته باشن من که بی اعتماد شدم نسبت بهشون 😓

خدایا خودت مواظبش باش
ممنون عزیزم انشالله  اره گلم با لاپرا خارج کردن من پارسال دقیق همون تاریخ واسه مشکلاتم بازم تو ...

منو لاپاراسکوپی نکردن منو لاپاراتومی کردن شکمم رو باز کردن مثل زایمان.بدشانسی من بود.قبل انتقالمم لاپارا شده بودم

منو لاپاراسکوپی نکردن منو لاپاراتومی کردن شکمم رو باز کردن مثل زایمان.بدشانسی من بود.قبل انتقالمم لا ...

ای خداااا 😖😖😖😖 چه سختتتتتت 

من لاپراسکوپی شدم دو هفته پیش با این حال هنوز جای بخیه هام و جای عملم درد دارم در صورتی که سال قبلش تهران لاپرا شدم خیلی خیلی برام راحت بود 

شما چند هفته بودین که متوجه شدین؟ چرا اخه لاپراتومی ؟ لوله رو خارج کردن؟

خدایا خودت مواظبش باش
ای خداااا 😖😖😖😖 چه سختتتتتت  من لاپراسکوپی شدم دو هفته پیش با این حال هنوز جای بخیه هام و ج ...

من رفتم مهرگان دکتر دهقان اومد سونو کرد نفهمید ک خارج از رحم شدم .حتی شکمم پرخون شده بود نفسم بالا نمیمد بهم گفتن کرونا داری منو به عنوان یه کرونایی فرستادن الزهرا اصفهان.برا همین دکتری ک اونجا بود بجا این ک منو لاپاراسکوپی کنه منو لاپاراتومی کردن مث زایمان.ولی لوله رو کاری نکردن فقط جنین رو در اوردن.منم هشت هفته بودم ولی درد نداشتم فقط تو خونه بیهوش شدم و افتادم به خاطر خونریزی شدید داخلی.خلاصه ک خیلی زجر کشیدم.ولی جایه عملم درد نداش اصلا اصلا

من رفتم مهرگان دکتر دهقان اومد سونو کرد نفهمید ک خارج از رحم شدم .حتی شکمم پرخون شده بود نفسم بالا ن ...

چقدر این دکترا بی مسئولیت و بی فکرن 

منم چند بار به دکترم گوشزد کردم چون همه اش لکه بینی و خونریزی داشتم پروب سونو رو که گذاشت داخل رحمیو دید خیالش راحت شد فوری بیرون اورد گفت نه خیالت راحت 

بعد یه هفته که شش هفته ام بود یک شب کامل تا صبح درد کشیدم  سمت راستم یک ثانیه دردم قطع نمیشد باز رفتم مطبش رزیدنت پزشکی که زیر دست همین دکتر کار میکنه سونوم کرد گفت نه هیچی نیست شاید عفونت ادراری داری منم دلم قرص نشد نشستم تا دکترم بیاد اون که سونوم کرد همون لحظه خارج رحمیو دید همون روز عمل شدم ولی نمیدونم چرا اینقدر بد عملم کردن  

خدایا خودت مواظبش باش
2706