2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813136 بازدید | 668776 پست
سلام مامانا تورو خدا یکی بگه بتای ۱۵۰۰ خوبه؟ روز ۱۴ انتقالم ۲تاامپول hcg  زدم روز۳ و۶ انتقال. ...

سلام گلم، تبریک میگم، مامان شدی دیگه   نگرانی رو بزار کنار عزیزم

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدانکنه عزیز دلم  مگه خارج رحمی به این راحتیاس  اونا خیلی درد میکشن  به اتفاقای خو ...

اره سعي ميكنم حواسمو پرت كنم اصلا

ولي اخه به هر كي گفتم ازمايشهامو تعجب كرد گفت حالا بيا سونو

فردا همونجا تكرار ميكنم بعد ميرم دكتر

خودم توهم دوقلو داشتم كه اينطوري ميره بالا اما اينا فقط تعجب ميكنن

اصلا هر چي صلاحه....

اصلا كلي كار نكرده دارم اگه نشد☹️

ولي برام دعا كنيد🤲🏻🤲🏻🤲🏻

كَتَبَ علي نَفسِهِ الرَّحمَة💝
2728
خیلی زود رفتی خب چند انتقالت بودی؟

۲۱ انتقال 

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
من خیلی دلدرد بدی گرفتم و خونریزیم شدید شد یهو پنج هفته بودم آخرین بتام ۱۷ بود ، بعدش دیگه بتا نداد ...

عزیزم ایشالله اینسری همچی براتون عالی پیش میره خیلی ازت ممنونم که ج سوالامو دادی. یعنی با وجود زدن  آمپولا افتادید به خونریزی؟ میشه بگید دکترتون کی بود؟ 

در اندک من تویی فراوان یارب..
فداتشم عزیزم انشاءلله جفتمون خوش خبر باشیم  آره عزیزم تکرار سوم میشه  من رویان میرم فعلا ...

من از اول رفتم مطب دكتر تهراني نژاد بعد انتقال رو گاندي انجام داد

ب ماماي مطب گفتم گفت چهارشنبه بيا

ازمايشگاه و ماماي گاندي هم تعجب كردن از تيترم

كَتَبَ علي نَفسِهِ الرَّحمَة💝
خیلی زود بود حالت تهوع داری؟ من الان ۲۳ انتقالم هستم هنوز نرفتم  تازه لک بینی هم دارم

دقیقا یک هفتس حالت های حاملگیم رفته ، نه تهوع ندارم

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
عزیزم ایشالله اینسری همچی براتون عالی پیش میره خیلی ازت ممنونم که ج سوالامو دادی. یعنی با وجود زدن & ...

مرسی گلم محبت داری ❤️

من ایران نیستم 

آره عزیزم پیش میاد دیگه هم برای بارداریهای عادی و هم ivf پیش میاد که تو هفته های پایین جنین سقط بشه

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
آره فرش انتقال داده بودم باردار شدم ولی متاسفانه نموند تو خوبی؟ تبریک میگم بارداری ، انشالله به سل ...

الهی عزیزم 😢😢😢

ایشالا دفعه بعد برات میمونه گلم 

والا من تستم مثبت شده ولی از اونجایی که مثل بارداری های قبلیم لکبینی دارم خیلی امیدوار نیستم

دیگه دوشنبه میرم سونو ببینم چه خبره

آره فرش انتقال داده بودم باردار شدم ولی متاسفانه نموند تو خوبی؟ تبریک میگم بارداری ، انشالله به سل ...

منم فرش انتقال دادم ، بنظرم فرش خوب نیس

دقیقا یک هفتس حالت های حاملگیم رفته ، نه تهوع ندارم

ببین همه میگن لک قهوه ای خطرناک نیست

منم فعلا دلم به همین خوشه

حالا زوده واسه ناامید شدن

تازه من روز ۱۱ نصف روز خونریزی داشتم با لخته خون

2706