2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817287 بازدید | 668993 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زینب جون جنینام دو روزه بودن  روز 16 انتقال بتام 241 بود  امروز روز 18 بتام 595 بود خدار ...

عزیزم تبریک میگم،انشاله بسلامتی این دوره رو بگذرونی.

من تو سیکل انتقالم،میگم شما چه داروهایی برا انتقال میخوردی،مکمل ها؟ ویتامین دی داشتین؟دوز اش چند بود؟

می زند برهم جهان را         هر که یه دل بشکند🍃
واییی الهی امین قربونت برم ممنون دعاکن. 😍😍😍 من میگم بازبرم پانکچربعدانتقال بدم همسرم میگه همینار ...

مهربون‌جون‌خداروشکر‌عزیزم‌

جنین‌های‌گرید‌آ

ماشالله‌خیلیم‌خوبن

عزیزم‌۴تاجنین‌خوب‌داریااا

همینارو‌انتقال‌بده‌

مطمعن‌باش‌مامانی‌عزیزم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2738
منم همینطور میگم اماراضی نمیشه همسرم میگه الکی نروزیرعمل وجراحی. خداخودش کمکمون کنه عزیزم. انشالله ا ...

ایشالا ک نتیجه می گیری عزیزم

نمیدونم چرا انقدر گیر دادن حتما پنج روز بشه خیلیا با این کار که اومدن پنج روزه کردن جنیناشون رو از دست دادن

مهربون‌جون‌خداروشکر‌عزیزم‌ جنین‌های‌گرید‌آ ماشالله‌خیلیم‌خوبن عزیزم‌۴تاجنین‌خوب‌داریااا همینارو‌ ...

واقعاخوبن؟؟ 😍😍😍نگو وای اینقده دوسشون دارم خدامیدونه خخ خودمم نمیدونم چمه. 

توکل به خدای مهربون, دعاکن عزیزم

ممنون عزیزم ایشالله نمیدونم چرا این بار خودمم هوس دوقلوکردم فقط دوتا میخوام ازخدا. 😁😁😁

انشالله‌عزیزم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2706