2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817834 بازدید | 669034 پست
عزیزم من که گفتم ۲هفته باید بمونی بعد ازمایش به این زودی که چیزی مشخص نمیشه مرکز ما میگت ۲هفته بعد ا ...

انشالله که اینطوری باشه

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمایش دادی خبر بده 

باشه

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍

دوستان عزیزی که مثبت شدید و مامان شدید مثل من با خودتون نکنید سر ازمایش و سونو اینقد استرس به خودتون ندید اینا بعدا عواقب داره ها من اینقد سرازمایش و سونو به خودم استرس وارد کردم و تو این مدت الکی غصه خوردم فکر میکنم همینا کار دستم داد 

2731
واقعا ؟ من فکر میکردم این دوبار فقط برای پایین بودنه . خدا انشالله نی نی حفظ کنه برات عدد اولا فکر ک ...

ممنونم عزیزم. ایشالله هر چه زودتر خبر خوش شما و بعدش هم هشت ماه بارداری راحتی داشته باشی تا فسقلیت صحیح و سالم به دنیا بیاد ایشالله   

ممنونم عزیزم. ایشالله هر چه زودتر خبر خوش شما و بعدش هم هشت ماه بارداری راحتی داشته باشی تا فسقلیت ص ...

ایشالله با دعای شما مهربونا توکل بخدا هرچی خدا بخواد مرسی گلم من بالا گفتم نه ماه بارداری باید میگفتم هشت بابا ببخشید خیلی وارد نیستم ایشالله شمام هشت ماه دیگه نی نی گوگولی تو بغلت باشه سالم و سلامت.

در اندک من تویی فراوان یارب..
2738
ممنونم عزیزم. ایشالله هر چه زودتر خبر خوش شما و بعدش هم هشت ماه بارداری راحتی داشته باشی تا فسقلیت ص ...

مامان دارچین جون تو دلیات چند روزه بودن ایشالله که اگه دو قلو دوست داری دوقلو باشن 

در اندک من تویی فراوان یارب..
والا منم نمیدونم و اطلاعی ندارم

مرسی عزیزم.من2ساله درگیر همین دی اف ای هستم همه چیزم رعایت کردیم اما متاسفانه هر ماه دره میره بالا واریکوسلم متاسفانه به خاطر یه جراحی قدیمی دکترا عمل نمیکنن.داروهام تاثیر نداشته.ناانید شدم خیلی.بازم مرسی از راهنماییت

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
سلام عزیزم راستش من فقط در این حد میدونم که سبک زندگی سالم مثل تحرک و غذاهای سالم، خیلی خوبه و اوابو ...

مرسی عزیزم نوع سیکل پانکچر چجوری باشه خوبه؟

نوع دارو چی خوبه؟

ممنون میشم راهنمایی کنی عزیزم ❤😘

سلام عزیزم حالت چطوره؟ بیا از خودت خبر بده، سقط شد جنین؟    

اره عزیزم تموم شد

پسرم بدنیا اومد😭😭😭

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2706