2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802401 بازدید | 668359 پست
ن دکترم گفت خود سرکلاژ خطرناکه من با این طول سرکلاژ نمیکنم زیر ۲۵ سرکلاژ میشه گفت من لب مرزم برام سو ...

الان استراحتی مراقب خودت باش کارسنگین نکن ایشالا که یکم‌میره بالا ...بالای ۳۰ بهتره ...اره دیگه برو به نظرم 

الان استراحتی مراقب خودت باش کارسنگین نکن ایشالا که یکم‌میره بالا ...بالای ۳۰ بهتره ...اره دیگه برو ...

کاری‌که انجام نمیدم بیشتر استراحتم .یعنی ممکنه طول سرویکس زیاد بشه؟؟ من هماتومم دارم😖😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری‌که انجام نمیدم بیشتر استراحتم .یعنی ممکنه طول سرویکس زیاد بشه؟؟ من هماتومم دارم😖😖

همون دیگه استراحتتو بیشتر کن ...اره من شنیدم با استراحت طول سرویکس بیشتر میشه ...مگه هماتومت جذب نشده بود ؟ 

2456
@به_نام_نور     چیشد خانمی آزمایشت

الان داشتم مینوشتم ۱۱۸ خداروشکر

الهیییییی همتون خوش خبر بشین

الهی هرکی اینو میخونه بیاد خبر خوش بده🌹🌹🌹🌹🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 بدونید ان شالله اگه خدا بخواد تموم نه ماه به یاد همه منتظرا هستم🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌹🌹🌹

كَتَبَ علي نَفسِهِ الرَّحمَة💝
انقد خوشم میاد الان خودمونو قاطی باردارها میبینیم 😅

من باز لک دیدم😢

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
2714
الان داشتم مینوشتم ۱۱۸ خداروشکر الهیییییی همتون خوش خبر بشین الهی هرکی اینو میخونه بیاد خبر خوش بد ...

مبارکه عزیزم😍😍

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
همون دیگه استراحتتو بیشتر کن ...اره من شنیدم با استراحت طول سرویکس بیشتر میشه ...مگه هماتومت جذب نشد ...

چرا جذب شده بود ولی ۲روز بعد از سونو انومالی صبح که از خواب بیدار شدم دیدم لک دارم رفتم سونو دوباره هماتومم برگشته بود از اون روز دارم شیاف میزارم و ی هفته هم امپول زدم 

چرا جذب شده بود ولی ۲روز بعد از سونو انومالی صبح که از خواب بیدار شدم دیدم لک دارم رفتم سونو دوباره ...

عه عجبااا این هماتومم نمیره تموم شه ...ایشالا اینبارم جذب میشه نگران نشو 

2706