2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روز ۱۳ انتقال ازمایش بتا دادم شد ۲۴۷۰  ممنون از همه دوستانی که تا این مرحله من رو راهنمایی کرد ...

مبارکه عزیزم بسلامتیییی 😍😍😍😍

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
خیلی عالیه عزیزم👏👏👏 دقیقا ممکنه با تمام تلاش ها موفق نشیم شیر خودمون رو بدیم و هیچ عیبی نداره&nbs ...

ممنونم زینب جونم.چقدر صحبتات  کامل و گرانبهاس.اینارو حتما جایی ذخیره میکنم تا یادم نره.متشکرم🌹🙏

خدایا شکرت  
دادم عزيزم گفت هفت و نيم شب جواب ميديم زودتر هم زنگ نزن 😅 قلب ندارم ديگه

برای منم خیلی طول کشید تا جوابش اومد 🥴😁 ایشالا مثبتی😍🙏

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
چنتا داشتین و گرفت؟؟😩بهم دلگرمی بده تو رو خدا

دفعه اخری سه تا گذاشتم .یکیش گرفت. اما اینکه بگیره یا نگیره یا اینکه چند تاش بگیره باور کن به گرید ربطی نداره. خب خیلی ها هستن جنین با کیفیت a انتقال میدن فقط یکیش میگیره یا کلا منفی میشن. خیلی ها هم بودن با گرید سی دوقلو باردار شدن.

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
ببین خیلی سخته خدایی. قشنگ درکت میکنم. من یه شب از مقعدم کلی خون اومد که ترسیدم.  دکترم به من ...

مرسی عزیزم ، بیشتر میخورممم از این به بعد🙏🙏☹

روز ۱۳ انتقال ازمایش بتا دادم شد ۲۴۷۰  ممنون از همه دوستانی که تا این مرحله من رو راهنمایی کرد ...

عزیزم مبارکههههههه ایشالا بارداری خوبی داشته باشی 😍

تعیین جنسیت بودی ؟

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
2706