2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816627 بازدید | 668946 پست
سلام  ممنون ک جواب دادین،  من دیشب روز ۱۱انتقالم بود خونریزی داشتم  امپول پرژسترون ...

عزیزم خیلی از دوستان خونریزی کردن اما باردار هم بودن نگران نباش عزیزم خوبه که داروت رو زیاد کردی 

گفت من که سر کار میرفتم و زمان زیادی می دوشیدم خوب بود داخل زیب کیب مخصوص فریر می کرد. گفت یه دستی ه ...

خیلی زحمت شد شوره جان.ممنونم ازت.خودشون برقی استفاده میکردن یا دستی؟مارکش چی بوده؟

خدایا شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان عزیزم من دیروز رفتم دکتر برام خراش داد. دو تا دیگه جنین دارم.  گفت احتمالا 20 آذر برام ...

عزیزم، اذیت نشدی که؟

انشاالله این ماه دیگه مامان میشی😍😍😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
بله عزیزم شما همیشه میگفتید اتفاقا خیلی بعدش یاد حرف شما افتادم، من انوکسا هم داشتم که دو روز قبل زا ...

سلام عزیزم خداروشکر که بخیر گذشته و الان کنار ‌گل دختری هستی زیاد بهش فکر نکن ان شاءالله که روز به روز بهتر میشی و این خاطرات فراموشت میشه .

خدایا شکرت
عزیزم، اذیت نشدی که؟ انشاالله این ماه دیگه مامان میشی😍😍😍

شادن جون چون بهم گفته بودی یه دونه پروفن خوردم و رفتم وسایلشو خریدم. فشار روی مثانه خیلی احساس میکردم بعد دلم میخواست ماسکو دربیارم اکسیژن بگیرم داشتم خفه میشدم فک کنم ترسیده بودم 😂

بعد خیلی زود تموم شد. اون دو تا امپولو چیکار میکنه؟ من اصلا ندیدم 😂

سلام همگی  نمیدونم یادتون هست یا نه من هم خارج رحمی و هم داخل رحمی همزمان باردار بودم که واسه ...

عزیزم مبارک باشه به سلامتی 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2738
ممنونم عزیزم،  شاید تو بارداری هم داشتم و دکتر نفهمیده ولی بعدشم ممکنه اتفاق بیفته که همون سندر ...

دیگه بهش فک نکن عزیزم، خدارو شکر بخیر گذشته و خودت و نی نی کنار هم سالم و سلامت هستین و این خودش یه دنیا ارزش داره🙏😘

دوستان عزیزم من دیروز رفتم دکتر برام خراش داد. دو تا دیگه جنین دارم.  گفت احتمالا 20 آذر برام ...

به سلامتی عزیزم اذیت نشدی درد نداشت زیاد؟انشاله این بار مامانی 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
خیلی زحمت شد شوره جان.ممنونم ازت.خودشون برقی استفاده میکردن یا دستی؟مارکش چی بوده؟

خودش برقی داشت. شیر دوش دستی نچرال فیلیپس هم تعریفشو کردن. چون خواهرزادم حساسیت به پروتین گاوی داشت فقط شیر مادر میخورد بنظرم ۶ ماه اول که بچه مکمل نداره و فقط شیر مادره خیلی مهمه چون تمام نیازها رو براورده می کنه پادتن بدن مادر به بچه منتقل میشه

خدایا شکرت
ممنونم عزیزم نه خوب بود یه دونه پروفن خورده بودم تا اومدم چیزی احساس کنم تموم شد. 

شما شجاعی من خیلی ترسوام....افرین بهت اکثرا میگن درد زیاد داشتن

2706