2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817827 بازدید | 669034 پست
خدار‌وشکر هر ۳ تا جنین رو نگه میدارید ؟چه جوری کم می کنن؟؟

میخام یکیشو کم کنم.انگار ازناف بایه سوزن وارد میشن و واسه جنین دارومیزنن که قلبش وایمیسته.ولی یکم ریسکه دیگه.فک کنم مثل امینوسنتز باشه

سلام عزیزم، به سلامتی  گلم منم آندومتریوز گرید 3 داشتم، از وجودش کاملا مطلع بودم و بدون هیچ جر ...

سلام خانومی شمام با ای وی اف باردار شدین؟منم آندومتریوز بصورت کیست دوطرفه تخمدان دارم.منم انتقال جنین انجام دادم فردا موعدآزمایشمه.شمام دردای وحشتناک بعد نتقال داشتین؟من میبخشین بعد اجابت مزاج بشدت درد دارم.11انتقال بی بی زدم منفی شدم.ان شالله فردا مثبت شم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه ریداکت نکنی چی میشه مگه؟نگهش دار اگه میتونی  کاش من سه قلو باردار شم

احتمال زایمان زودرس هست که هیچ کدوم نمونن.احتمال خدایی نکرده خونرسانی کم وفلج مغزی و پارگی رحم و....هست.خودمم دلم نمیاد.ولی خیلییی ریسکه.الان من یه دوستی دارم ۳قلو داره دوتا ازبچه هاش مشکل داره.رحم وشکم تایه ظرفیت داره.

2728
دوستان کیا بعد پانکچر همون ماه مریودشون چند روز جلو افتاد ؟ من الان ۸ روز مونده به پریودم دوسه لک خ ...

من  وقتی انتقالم لغو شد پروژسترون راقطع کرم دوروز بعدش پریود شدم میشد ۸روز بعدپانکچر من سیکلام ۴۰روزه است اون دوره ۲۰روزه شد

یا رب العالمین
من تا الان که روز ۱۲ هستم لک ندیدم هنوز 

عزیزم مبارک باشه ان شاالله که با یه بتای تپل میای خوشحالمون میکنی😍😍

میگم عزیزم شما سه روزه انتقال داده بودین؟ میشه بگین گرید جنین هاتون چی بود؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن

سلام خانم ها شبتون بخیر ،

ببخشید یه سوال داشتم 

امروز روز ۱۱انتقال من بود وقتی رفتم دستشویی  ببخشید دستمالی ک خودمو خشک کردم خونی شد، آمپول پروژسترون و دوبرابر تزریق کردم ... کسی تجربه یا اطلاعاتی داره؟ 😥

2738
احتمال زایمان زودرس هست که هیچ کدوم نمونن.احتمال خدایی نکرده خونرسانی کم وفلج مغزی و پارگی رحم و.... ...

انشالله هرچی خیره براتون‌پیش بیاد من یه بیمارای دکتر با آی یو آی سه قلو شده بود دکترگفته بود ریداکت نمیکنم.

یه اقواممون سه قلو داره سالمن ولی  زودبدنیا اومدن کلی وقت تو دستگاه بودن بعدهم ریزبودن میگفتن رسیدگی بهشون خیلی سخته

یا رب العالمین
عزیزدلم مبارکه چند روز نیومده بودم تو تاپیک الان فقط گشتم ببینم جواب آزمایشت چی شد خیلییی خوشحالم بر ...

ممنونمم عزیزم قسمت همه ی منتظرا بشه الهی😍🙏🙏🙏 

قبل انتقال خیلی گرمی میخوردم عسل دارچین سیاه دونه ، و تمام گرمیجات ، سردی نمیخوردم ، بعد انتقال هم نشاسته و اناناس خوردم ، سوپ پای مرغ و ماکارانی زیاد خوردم ، هم راه میرفتم هم استراحت میکردم ، استراحت مطلق نبودم

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
میخام یکیشو کم کنم.انگار ازناف بایه سوزن وارد میشن و واسه جنین دارومیزنن که قلبش وایمیسته.ولی یکم ری ...

پس کمی خطر داره دکتر نصر خودشون گفته بودن ۳ تا انتقال بدین یا خودتون خواستید ؟؟ 

الان هم داروباید مصرف کنی؟ کلا بعد میکرو همه باید تا اخر دارومصرف کنن؟

نمیدونمم باید ببینم دکترم چی میگه ، الان امپول و شیاف دارم با اسید فولیک و د۳

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
بله خواهر های من اصلا استفاده نمی کردن ماشالله تا دو سال شیر داشتن . ولی خیلی خیلی مهمه ۳ روز اول بچ ...

خواهش میکنم عزیزم.لطف کردی.منظور شما اینه که اصلا از شیردوش استفاده نکردن و شیرشون زیاد بود؟

خدایا شکرت  
آره گلم اصلا از اول بهترین زمان هست برای استفاده  روشش این جوریه، بچه تا بیداره دائم زیر سینه ...

اگه پوزیشن شیر دهی صحیح باشه دیگه بدون استفاده از شیردوش هم شیرم زیاده نه؟

البته من بعد از ۹ ماهگی باید سر کار برم.

خدایا شکرت  
2706