2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812806 بازدید | 668762 پست
سلام دوستای گلم  امیدوارم حال همگی خوب باشه😘 انشاالله من شنبه زایمان میکنم از همتون میخوام وا ...

ليانا جون منم دقيق يادمه كه زينب جون اومد تو گروه و اون خبر رو از حالت داد و همممون چقدر ناراحت شديم ولي اون روزا رو با صبوري گذروندي و تموم اتفاقات گذشته رو فراموش كن و فقط به قشنگترين روز زندگيت كه شنبه هست فكر كن

خيلي خوشحالم برات خيلي 

انشالله كه يه زايمان خيلي خوب داشته باشي و پرنسس زيبات رو به سلامتي بغل كني

بهترينا در انتظارته 

سلام عزیزم،  من زایمان کردم،  متاسفانه بعد زایمان دچار اینرسی و مسمومیت شدید بارداری شدم و ...

مباركه تيارا جون

انشالله كه از اين به بعد بهترينا در انتظارت باشه و لذت لحظه لحظه رو بكشي با پرنسست😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره یکی بود ببین تا ۱هفتم شنیدم طبیعیه نرمال شوه بود آب دور بچه؟

عزیزم‌‌میشه‌منوراهنمایی‌کنی

دکترمنوسیکل‌لانگ‌‌‌درنظرگرفته

بهم‌ال‌دی‌وبسرلین‌داده

ال‌دی‌روکی‌بخورم؟

بعدشم‌یه‌ورق‌۲۸‌تایی‌هس‌که‌۷تاش‌سفید‌هست

روجعبه‌نوشته‌‌۷قرص‌دارونما

یعنی‌چی؟این‌سفید‌هامهم‌نیستن

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
پس 2تا گل متفاوت داری ایشالله.میدونی 3تا هم خوبه اما پر ریسکه و با شرایط اقتصادی الان و دور بودن آدم ...

فدات شم انشاله.دعاکنین این پروسه رو هم به سلامت رد کنم.تازه لک بینی ام تموم شده.واقعا ادم فکر نمیکرد اینقدر پروسه ی میکرو ازلحاظ فشارعصبی سخت باشه

2728
آره گلم پارسال یکی از دوستان دو سه بار کنسل شد، با دکتر نصر هم بود نه علتش عفونت نیست ولی نمیدونم ع ...

زینب جان ممنونم عزیزم که همیشه جوابم و میدی حالم خیلی گرفتست هرچند که سپردم دست خدا هر چی خودش بخواد فقط برام دعا کن لطفا

ممنونم ازت عزیزم یه بار خوندم زینبی بابا نوشته بود همه ما یه روزی فکر میکردیم هیچ وقت باردار نمیشیم ...

اره واقعا این مطلبو واسه من نوشت منم همین جور فکر میکنم مامان شدن من سخته. 😓😭😭فردا پانکچردارم با6تافولی التماس دعا عزیزم. 

تبریک میگم فندق کوچولوت رو, انشالله بسلامتی روزیکه بغلش کنی

اره واقعا این مطلبو واسه من نوشت منم همین جور فکر میکنم مامان شدن من سخته. 😓😭😭فردا پانکچردارم با6 ...

عزیزم اصلا نگران نباش. من تو آخرین سونوم بهم گفته بود تخمکهات کمه، اگه شانس بیاری ۴ تا جنین بده بهت. روز پانکچر ۸ تا تخمک داشتم که ۵ تا جنین باکیفیت شد. یه بار انتقال ناموفق هم از دل این ۵ تا دونه درومد. یعنی من هی ناامید شدم، هی امیدوار، هی ناامید... آخرش شکر خدا با امید تموم شد. حالا هنوز ادامه ماجرا مونده.. از الان غصه هیچی رو نخور. روز انتقال من شرایط متفاوتی دیدم. یه خانمی ۲۰ تا تخمک داشت اما فقط ۲ تا جنین تشکیل شده بود. عددی که فردا میشنوی نشونه هیچی نیست. خودتو نباز بیخودی

ببخشیدعزیزم میشه بگین شوهرتون چه مشکلی داشت ودرچه حد ضعیف بود؟خودت هم مشکل داشتی؟اخه من میترسم برام ...

همسرم الگواسپرمی شدید یعنی تعداد زیر یک میلیون و مورفو صفر. خودم نه هیچمشکلی ندارم

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
ببخشیدعزیزم میشه بگین شوهرتون چه مشکلی داشت ودرچه حد ضعیف بود؟خودت هم مشکل داشتی؟اخه من میترسم برام ...

وقتی تعداد و مورفو خوب باشه تعدادزیادی برات تشکیل میشه نگران نباش. ب همون تعداد تخمک برات جنین تشکیل میشه

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام گلم.من امروز زنگ زدم رویان برا مجوز تردد،شماره ام رو ازم گرفتن ک بفرستن برام مجوز رو رو واتساپ. ...

مرسی از اینکه اطلاع دادی. پیگیر میشم. من از ابن سینا مجوز گرفتم امروز بردم فرمانداری، بهم یه مجوز دیگه با مهر فرمانداری دادن.

عزیزم اصلا نگران نباش. من تو آخرین سونوم بهم گفته بود تخمکهات کمه، اگه شانس بیاری ۴ تا جنین بده بهت. ...

یادمه دو ماه قبل چند تا لباس برا نی نیت خریده بودی، خیلی ذوق کردم ک ب آرزوت رسیدی😍

دوروز آینده میشه جمعه عزیزم ،که مرکز تعطیله ،برای فردا هم اصلا نمیتونم خودم رو برسونم،همسرم اص ...

امپولایی ک زدی چی میشه؟ ماه بعد دوباره باید بزنی؟

امپولایی ک زدی چی میشه؟ ماه بعد دوباره باید بزنی؟

اگر کنسل بشه آره ،دوباره روز از نو،ولی قراره عصر برم دکتر شهر خودمون فقط دعا کن قبول کنه پرگووریس بنویسه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706