2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816071 بازدید | 668916 پست
@تیاراتیام   جون بیا از خودت خبر بده عزیزم 💓

سلام عزیزم،  من زایمان کردم،  متاسفانه بعد زایمان دچار اینرسی و مسمومیت شدید بارداری شدم و بعد از چندین روز بستری بودن تو مراقب های ویژه دوتا بیمارستان الان مرخص شدم،،  امیدوارم هیچکس چیزهایی که من تو این چند روز تجربه کردمو تجربه نکنه،  الان هم حالم خوب نیست و هنوز ضعف شدید دارم و تحت تاثیر داروهایی هستم که بهم تزریق شده،  من مرگ با چشمام دیدم و حس اینکه دیگه نمیتونم با همسر و دخترم زندگی کنمو چشیدم خودمم هنوز تو شوک هستم که چطور از اون همه درد زنده بیرون اومدم

نوا جون انقدر کلافه کنندست که به تنها چیزی که فکر نمیکنم جای خارش هاست. دلم میخواد گریه کنم 

دیگه بازداریه دیگه هر روز یه شکله به خاطر فندوق تحمل کن عزیزم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و من رستگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم 6تافولی داشتم پنجشنبه پانکچرمه. الانم پاشدم ازادسازیموزدم نصف شبی. 😂😂😂

شکر خدا . دعا میکنم هر ۶ تاش جنین بشن برات عزیزم. 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و من رستگار
دارچین جان خیلی مبارک باشه ایشالا بارداری راحتی داشته باشی  تورو خدا برا منم دعا کن  الا ...

ممنونم ازت عزیزم

یه بار خوندم زینبی بابا نوشته بود همه ما یه روزی فکر میکردیم هیچ وقت باردار نمیشیم. من تو دلم گفته اره، ولی من میدونم “من” باردار نمیشم. این فکرها سراغ هممون میاد. هرکی فکر میکنه خودش تو دسته استثناهاست. اما نیست. همش درست میشه ♥️

اگه قابل باشم حتما حتما. ایشالله زودی تو هم میای خبر بارداریتو میدی 😍

ابن سینا بودم 

2728
اره دقیقا خودمم هرچقد سرچ میکردم میدیدم حداقل ۱۰۰ ب بالاس برا بقیه ولی میگفتم حتما رنجشون کمه وگرن ب ...

اره یادمه ولش کن دیگه هی بهش فکر نکن اعصابت بهم میریزه ایشالا ایشالا اندفعه دیگه دست پر برمی گردی و بعد ۹ اه فرشته یا فرشته هاتو بغل می گیری عزیزم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام عزیزم،  من زایمان کردم،  متاسفانه بعد زایمان دچار اینرسی و مسمومیت شدید بارداری شدم و ...

الهی بگردم عزیزم مبارک باشه خداروشکر جفتتون خوبین الان 

زایمان طبیعی بود یا سز؟؟ 

از کجا شیاف تهیه کردی یعنی با یه شیاف منم طب سنتی رفتم ولی عفونتم درمان نمیشه اصلا، بعد مشکل نا ...

یه خانم دکتر هست قم هستن براتون پست میکنن.ایت شماره شه باهاش تماس بگیرین دکتر قربانپور توی واتس اپ پیام بذار براش اگه جواب نداد چون سرش خیلی شلوغه 09136782452

من علت ناباروریم ناتوانی جنسی همسرمه و زناشویی نداریم.برا همین مجبورم ای وی اف کنم البته یکبار ای یو ای شدم رویان باردار شدم توی هفته دهم سقط شد قلب تشکیل نشده بود

سلام عزیزم،  من زایمان کردم،  متاسفانه بعد زایمان دچار اینرسی و مسمومیت شدید بارداری شدم و ...

وای چه سخت، ولی خداروشکر فسقلیت به سلامت به دنیا اومد 🥰🥰

عزیزم سزارین بودی؟ اینرسی و مسمومیت موقع زایمان اتفاق میفته؟ 🥺

2738
سلام دوستای گلم  امیدوارم حال همگی خوب باشه😘 انشاالله من شنبه زایمان میکنم از همتون میخوام وا ...

سلام دوست عزیزم خدارو هزهررمرتبه شکر که اون اتفاق تلخ گذشت و پرنسستو چند روز دیگه بغل می کنی انشالله بسلامت زایمان ککنی و بغلش کنی پیشاپیشم قدم نو رسیده رو تبریک میگم بهت بعد زایمان هروقت تونستی بیا و مارو از حالت با خبر کن در پناه حق باشین عزیزممممم🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

سلام عزیزم قدم نو رسیده مبارک 

خیلی خیلی سخته علتش چی بوده خ اروشکر الان خوبی خیلی مواظب خودت باش😙😘😘

@سمر_67     عزیزم من یه بی بی دیگه زدم مثبت بود اول واسه تو دعا کردم توام مثبت باشی انشا ...

واای عزیزم از ته دلم برات خوشحال شدم خداروشکر مرسی از دعات عزیزم ایشالله منم بتونم خوشحالمون کنم بازم خداروشکر دیگه خیالت راحت ایشالله یه بتای توپ هم بزودی میدی به امید خدا 

در اندک من تویی فراوان یارب..
2706