2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817153 بازدید | 668986 پست
مرسی رها جون  توام اروم میزنی مثل من اخه هرکار میکردم با نیشگون چیزی تو دستم نمیومد 😪😪 مجب ...

فدات عزیزم ،اره من کلا پروسه تزریقم چند دقیقه طول میکشه ، خیلی آروم سوزن رو وارد پوست میکنم بعدم خیلی اروم مواد تزریق میکنم بعدشم ۱۵ ثانیه صبر میکنم و آمپول رو بیرون میارم😊منم از اول نیشگون نگرفتم 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
فدات عزیزم ،اره من کلا پروسه تزریقم چند دقیقه طول میکشه ، خیلی آروم سوزن رو وارد پوست میکنم بعدم خیل ...

دقیقا عین من

منم دیشب فکر کنم کل فرایند ۱ دقیقه طول کشید و چون وقتی بیرون تزریقاتی میری سریع میزنه و ظرف ۵ ثانیه میگه پاشو،برام سوال پیش اومد که نکنه انقد لفتش میدم مشکلی باشه 😂😂

رها ولی یه چیزی!!! من بیرون که میزدم همیشه کبود میشد شدید ولی دیشب حتی در حد لک هم کبودی نداشتم

شمام کم کبود میشی؟؟ بخاطر این اروم تزریق کردنه ست؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما لکه بینیت قطع شد؟دکترنرفتی

سلام عزیزم .من چهار شنبه نوبت دکتر دارم برا سونو.دیگه نرفتم اما پریشب به جای یه نوبت شیاف یه  آمپول زدم خدا رو شکر دیگه تا الان لکه بینی نداشتم. ببینم تا بعد چی میشه . ولی تصمیم دارم هر سه روز یکبار به جای یکی از شیافا آمپول بزنم.انگار واقعا آمپول تاثیرش از شیاف بیشتره. آخه هر چی شیاف میذاشتم قطع نمیشد .آمپول زدم فورا قطع شد

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
دقیقا عین من منم دیشب فکر کنم کل فرایند ۱ دقیقه طول کشید و چون وقتی بیرون تزریقاتی میری سریع میزنه ...

اره عزیزم من اول تا حالا خداروشکر غیر از یکی دو بار اصلا کبود نشدم 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2728

سلام دوستان صبحتون بخیر باشه ایشالله. بچه ها من یه سوال دارم خیلی حالم بده دیشب یه اتفاق بد برام افتاد که کلی حرص خوردم جیغ زدم هنوز سرم داره منفجر میشه از درد بعد الان همش نگرانم میگم این ماه انتقال دارم با این همه حرصی که خوردم نکنه نگیره و تاثیر داشته باشه من احتمالا اخرای آبان انتقال میدم ولی خیلی این ماه حرص خوردم و اعصابم کلا میزون نبود ایا تاثیر داره؟ چکار کنم خیلی دلم گرفته 

در اندک من تویی فراوان یارب..
سلام عزیزم خوبی‌؟ بله گلی 😍 😍 😍 😍 به سلامتی  موفقیت هاشون رو ببینی  ببین سرکلاژ به ه ...

سلام عزیزم خوبی؟ از ستاره38 خبری نداری؟ سه قلو باردار بود؟ 

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸

سلام خانما

من روزششم انتقال یه لک صورتی خیلی خیلی کمرنگ دیدم

ودیگه ندیدم تا امروز که روز هشتمم هست خیلی معذرت میخام بادستمال که خودمو خشک کردم یه لک قرمز که قشنگ خون بود دیدم اخه چرا

2738
ممنون گلم که جواب دادی میگم این آشناتون مثل ما آی وی اف کرده بود؟ ما ای وی اف کردیم حدس میزنیم دیگ ...

نه گلم طبیعی سه قلو بوده، البته شایدم ivf کسی چه میدونه😉😉😉 

والا من هر کی سریع حامله نشه دیگه باور نمی‌کنم طبیعی بوده🙈🙈🙈🙈

قراره پانکچر شی؟ نترس خیلی راحته من خودم از استرس داشتم میمردم ولی چیزی نیست نگران نباش میری رو&nb ...

عزیزم شما چه آمپولیایی برا تحریک استفاده کردین؟ ماشالله تخمکاتون عالی بوده

این آمپولای تخریک تخمدان برا شماهم اعصاب هوردی و بیقراری آورده؟؟؟ من که آرام و قرار ندارم

از نظر جسمی هم فقط گاها شکمم تیر میکشه... من فکر میکردم فقط از لحاظ جسمی اذیت بشم ولی الان بیشتر روانی مشکل دارم

این آمپولای تخریک تخمدان برا شماهم اعصاب هوردی و بیقراری آورده؟؟؟ من که آرام و قرار ندارم از نظر جس ...

چه امپولی میزنی؟

نه من هیچ تغیری نکردم فقط حس میکنم گودی کمرم درد میکنه حس سنگینی میکنم ترشحاتم هم مثل وسطای پریودهست که تخمک گذاریه

یا رب العالمین
2706