2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست
سلام عزیزم خوبی? واقعا ممنونم ازشما دوستای گلم که بفکرهستید. هیچی رفتیم دکترفعلاگفت بزار قبل عمل امپ ...

انشاالله بزودی خوب بشن

خداروشکر عزیزم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

سلام دوستان من شش هفته ودوروز دارم از صبح یکم لکه های قهوه ای تیره میبنم ،البته دستمال میکشم هیچی رو دستمال نیست تو واژنم هست خیلی نگرانم یعنی از چیه؟کسی مثل من بوده توروخدا راهنمایی کنید

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اتفاقا روزهای آخر سیکلم بود. نمیدونم چجوریه سونوشون. ؟؟؟؟ هنوز هیچ دارویی نداد. گفت عکس رنگی بگیر بع ...

اها پس هنوز سیکل رو شروع نکردید. وقتی میخان دارو بدن میگن اول پری بیاید. ولی شما فقط سونو شدی. تو سونو هر روزی باشی فولیکولا مشخصه. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
لازمه برم؟تاثیری تو کار دکتر داره؟

نه چیزخاصی نمیگه دکتر. فقط میگه باید بزاریم جنینا بلاست بشن.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

@زینبی_بابا    

سلام زینبی جون خوبی؟

بهترشدین؟

عزیزم اگه یادت باشه من تو سیکل انتقال جنینم و اون ماه بخاطر اینک آندومترم بالانرفت کنسلش کردن

و دکتر ۵تا آمپول پروژسترون دادو پریود شدم و دوم رفتم سونو ک بعدش باز بهم قرص سیبل(سیپروترون کامپاند)داد گف از فردا ک سوم پریودم میشد بخورم تا دوهفته 

بنظرت خطرناک نیست پریودمو با این قرص ادغام کردن؟

واینکه این قرص برای جنین مشکل ایجاد نمیکنه چون محتویات داخلش سیپروترون استات ۲میلی گرم و اتینیل استرادیول۰/۰۳۵ هستش

چون یجا خوندم جنین و دوجنسه میکنه

درسته این حرف؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
عزیزم بچه اولمه. هرچند یادآوریش تلخ و آزاردهنده است اما چون پرسیدی، پارسال یه سقط تو شش هفته داشتم ک ...

ببخشید ک باعث شدم دوباره یاداوری بشه. 

خداروشکر وضعیت همسرت خوبه

انشالله این دوران ب خوبی برات بگذره و صحیح و سالم پسرت رو بغل بگیری. لی لا جونم برام دعا کن. پر از ترس و نگرانی ام.

من یه تخمدان راگفت ۴تایویشا گفت محدود یعنی تخمک زیاد ندارم؟

حدودش رو گفته ولی زمان پانکچر این تعداد نیستی. بیشتر میشی.

مرسي لياناي عزيز ممنون بابت راهنمايي هاي اين مدت ايشالله تبريك به دنيا اومدن دختر گلت رو بگيم به زو ...

قربونت بشم عزیز دلم 👩‍❤️‍💋‍👩🌷💓💙

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم‌منم‌هیسترووخراش‌داشتم‌تقریبا‌۳۵۰۰‌شد‌اما‌بیمه‌ تکمیلی‌وتامین‌اجتماعی‌داشتم‌تقریبا۴۰۰‌هزینم‌شد ...

ان شاءالله که باردار میشی عزیزم.

چون بیمارستان خصوصی میرم دفترچه تامین اجتماعی قبول نمیکنن و بیمه تکمیلی هم نیستم باید ۳۵۰۰ هزینه کنم همسرم گفتمش راضی نیست نمیدونم چیکار کنم خودم هم دلم نیست چون اگه منفی شم واقعا اذیت میشم.

حالا با هیسترو چسبندگی و تنگی سرویکس برطرف میشه و دائمی هست و اینکه با برطرف شدنش میشه طبیعی باردار شد.

خدایا شکرت
سلام عزیزم عه 😔پس اون بیبی چکا چی میگن اخه ...ایشالا همیندفعه با امتقالت مامان میشی  ..عزیزم م ...

اون بی بی ها برا دلخوشی من هست که حداقل مامان نشدم بی بی مثبت ببینم.

دوستان گفتن چون همراه هسترو هست هزینش بالاس از طرفی بیمارستان بهمن بیمه قبول نمی کنه باید کل هزینه رو پرداخت کنم همسرم هم کلی عصبانی شد شانس من تو یک سال و خورده ای خیلی هزینه دکتر کردم چون عمل پارسالم هم که عمل سنگینی بود بیمارستان بهمن انجام دادم ۱۵ تومن فقط عمل تموم شد .نمیدونم بلاتکلیف شدم 

خدایا شکرت
سلام جونم فدات شکر دشمنت عزیزم عیبی نداره 

😊😊😊😍😍😍فداییی داری 

من نمیدونم چرا بازم تست حلق بینی گرفتن😕

خدایا خودمونیما اگه من نبودم دنیات میخواست عقده هاشو سره کی خالی کنه 😢😢😢قلمت بشکنه روزگار گر ننویسی برما چه گذشت😢😢😢😢😢😢😢😢😢
2706