2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815862 بازدید | 668902 پست
لیانا جون عزیزم ، اینکه بچه دائم خودشو سفت میکنه طبیعیه؟ دیشب رفتم بیمارستان nst هم گرفت خوب بود

سلام رها جون خوبی 

خب خداروشکر که خوب بوده 

واسه منم همینطوره نمیدونم شاید دلیلش اینه دیگه فضاش کم شده نمیتونه خوب تکون بخوره 

وقتی تکون میخوره الکی تو این شرایط کرونا نرو بیمارستان عزیزم 

تاریخ زایمان رو بهت داده؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نترس بابا،من پارسال ۲۵ مهر انتقال دادم منفی شد،۳۰ دی باز انتقال دادم الان دخترم بغلمه،تازه بار دوم ف ...

عزیزم انشالله همیشه سایتون بالاسرش باشه 

جواب منفی گرفتن خیلی سخته من انتقال اولو دومم منفی شد این انتقال سوممه 

منم و حسرتِ با تو ما شدن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین دکتر شاکری به نظرم چشم بسته بهش اعتماد کن من سر عمل میومکتومی که داشتم رفتم پیش چندتا مطرح و ای ...

نمیدونستم 

دفعه بعد رفتم بگم قبول میکنن

اره گفت یه ماه تقویتی بخور شوهرت هم ازمایش اسپرم تو مرکز خودمون بده و مشاوره ارولوژ که اون مشخص کنه کی میتونید سیکل رو شروع کنید

گفت اگر ارولوژ تایید کنه میتونید وارد سیکل بشید از روز دوم یا یون پری بیا تا داروها رو شروع کنیم

2731
سلاامم عزیزم خوبی؟ صبحت بخیر خیلی وقت بود ندیده بودمت چه خبرا ازشما؟ 

سلام.صبح بخیر مهربون جان.میام سر میزنم معمولا.خبر سلامتی.اولین سونو که رفتم.ویزیت بعدی رو گفتن یکماه دیگه.و من بی صبرانه منتظرم یکماه بگذره تا برم ویزیت تا ببینم وضعیت جنین چطوره.شما چه میکنی؟

خدایا شکرت  
نمیدونستم  دفعه بعد رفتم بگم قبول میکنن اره گفت یه ماه تقویتی بخور شوهرت هم ازمایش اسپرم تو م ...

بهش بگو شاید قبول کرد

اره ازمایش اسپرم و حتما همونجا بده ۴ ۵ روز طول میکشه جوابش بیاد و اینکه اگه اوکی هستی مطبش بری بهتره البته من چون همیشه مطب میرم راحتترم اونجا 

2738
نترس بابا،من پارسال ۲۵ مهر انتقال دادم منفی شد،۳۰ دی باز انتقال دادم الان دخترم بغلمه،تازه بار دوم ف ...

سلام عزیزم خوبی؟ تی نی داری چطوره ؟ 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
چند روزه انتقال دادی؟ واسه منم فکر کنم سه روزه بوده 

هنو انتقال ندادم شنبه انتقالمه 

خدایا خودمونیما اگه من نبودم دنیات میخواست عقده هاشو سره کی خالی کنه 😢😢😢قلمت بشکنه روزگار گر ننویسی برما چه گذشت😢😢😢😢😢😢😢😢😢
بله.من همین بار آخر پی آر پی انجام دادم و مثبت شدم.

خدابرات نگهش داره عزیزم

منم جمعه انتقال دادم سه شنبه قبلش پی آرپی انجام دادم

ولی هرکی رومیبینم پی آرپی کرده دوروز قبلش بوده به نظرت سه روز هم جواب میده؟؟؟

بعدم یه جنین بلاست فقط انتقال دادند باردومم هست

خدابرات نگهش داره عزیزم منم جمعه انتقال دادم سه شنبه قبلش پی آرپی انجام دادم ولی هرکی رومیبینم پی ...

ممنونم عزیزم.بله.منم دو روز قبلش انجام دادم.ولی همینجا فهمیدم که پی آر پی خیلی اثرش طولانیه.و دو روز یا سه روز هیچ فرقی نداره.مرکز ما پرستارا میگفتن معمولا اونایی که پی آر پی میکنن‌مثبت میشن.ان شاالله شما هم مثبتی.نگران نباش.

خدایا شکرت  
ممنونم عزیزم.بله.منم دو روز قبلش انجام دادم.ولی همینجا فهمیدم که پی آر پی خیلی اثرش طولانیه.و دو روز ...

سلام ملیکا جون خوبی؟ نینی نازت در چه حاله؟

میگم عزیزم تو انتقالت فرش بود؟؟ چند تا جنین انتقال دادی؟ پنج شنبه پانکچرمه ولی تو مطب دکترم خانوما می گفتن دکتر اصلا فرش انتقال نمیده نمیدونم چرا حس میکنم بخواد جنینامو فریز کنه کیفیتشون بیاد پایین😔

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2706