2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812361 بازدید | 668741 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس کلانتری برات انتقال میده انشاالله که به مثبتیت ختم بشه گلم پس شماهم بلاست هست

آره خودشه 

بعله بلاست هست ولی کاش بجا یدونه سه تا انتقال میدادن 

انشالله هم من وهم اینکه همه ی منتظرا مثبت شه انتقالشون

منم و حسرتِ با تو ما شدن...
2728
عزیزم اینم خوبه فقط چند تاش که رنج نداره رو ایمونولوژییست بلده تفسیر کنه  ولی به نظر میاد خوبن ...

مرسی عزیزم 😍😍😘

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ممنون جانم، آره دقیقا میدونم چی میگی هم از مخارج هم رفت و آمد به کلینیک واقعا سخته، ان شاالله هم شما ...

ممنون عزیزم، انشاءالله   

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
@آستاره۷۲     عزیزم شماره داخلی نوبت دهی زنان رویان رو داری؟  چندبار تماس گرفتم نو ...

نه عزیزم ،من شماره داخلیش رو ندارم ،منم امروز نوبت گرفته بودم که نشد خودم رو برسونم ،حالا فردا باید برم ،نوبت هم ندارم 😕نکنه به منم نوبت نده ؟شما میخواستی با دکتر خودت ویزیت بشی ؟والله من نمیدونم چکار باید بکنم ،اصلا شاید برای من سینال ننویسه ،پرگووریس و پیورگان تجویز کنه ،چون من ذخیره م پایبنه ،من نمیتونم صبر کنم تا گونال پیدا بشه،میخوام باهاش صحبت کنم اگر میتونه همین الان دارو هام رو برام بنویسه ببینم میتونم تا ماه دیگه پیدا کنم یا ن،هر چند بعید میدونم ،چون چند روز پیش از یه داروخانه پرسیدم گفت ۲ ماهه که گونال نیومده وقتی هم موجود بشه کلا ۱۰_۱۵ دونه بیشتر بهمون نمیدن

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
برنجک جان حق داری منم دو بار میکرو کردم فقط اینبار ۲۲/۵هزینه پی جی اس دادم ۵هزینه پانکچر و ۵/۸۰۰انتق ...

ممنون دوست عزیز  انشاءالله همین جنینی که انتقال دادی رو باردار شی و برات یه کاکل زری ناز و خوشکل شه  

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
آره خودشه  بعله بلاست هست ولی کاش بجا یدونه سه تا انتقال میدادن  انشالله هم من وهم اینکه ...

جنین شناس مرکز و کلانتری واحمدی نظرشون اینه که جنین بلاست فقط یکی انتقال بدیم

تو هم یکی انتقال میدی؟؟؟

2706