2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817251 بازدید | 668991 پست
چند سالتونه ؟ بخاطر تخمك هستش من مكمل هاي تقويت تخمك خوردم جنين هاي بيشتر و باكيفيت تري تشكيل  ...

32سالمه نمیدونستم که قراره اینقدر کم بشه اولین بار بود پانکچر میکردم حالا توکل بخدا دعا کنید همین یدونه برام بگیره دیگه نیاز نشه کارم به دکتر بکشه 

سلام خواهرای خوبم میشه راهنماییم کنین؟؟❤❤

من امروز روز نهم سیکلم بود و تو سیکل پانکچرم دکتر بهم فقط سینال خودکاری داده ۵ روز اولو ۲۲۵واحد میزدم هر روز حالا دو روزه که ۱۵۰ واحد میزنم امروز ظهر هم یه ستروتاید زدم فردام یکی میزنم دیروز که روز هشتمم بود دکتر گفت فولی هات زیادن و اندازشون ۱۲و۱۳ هست و آندومترمم ۷/۳بود به نظرتون برا روز ۸ اینا خوبه؟ بعد اینکه من فقط سینال زدم کم نیست؟؟ ممکنه پنج شنبه که روز ۱۳ام میشه پانکچر کنه؟؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام...من 5 هفته و 5 روزم چهرشنبه سونو شدم دکتر گفت خوبه البته تو مطب ...دیشب خونریزی د دفع لخته داشتم اما الان لخته های خیلی ریز و سساه دارم دیشب سونو واژینال شدم گفت احتمالا هماتوم بوده ..ساک سالمه جاشم خوبه ....امروز نه اسپرین استفاده کردم نه انوکسان رو زدم به نظرتوم هماتوم بوه؟اخه از شب قبلش درد داشتم شنیدم هماتوم درد نداره

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
سلام...من 5 هفته و 5 روزم چهرشنبه سونو شدم دکتر گفت خوبه البته تو مطب ...دیشب خونریزی د دفع لخته داش ...

@زینبی بابا منشن نمیشه ...شیافم رو زیاد کردم استراحت دارم به نظرتون تا پایان دفع لخته های سیاه انوکسان و اسپرین رو قطع کنم؟اخه مشکل انعقادی دارم میترسم ...احساس میکنم دهانه رحمم داره باز میشه درد پریودی دارم 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2728
@زینبی بابا منشن نمیشه ...شیافم رو زیاد کردم استراحت دارم به نظرتون تا پایان دفع لخته های سیاه انوکس ...

@زینبی_بابا    

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام...من 5 هفته و 5 روزم چهرشنبه سونو شدم دکتر گفت خوبه البته تو مطب ...دیشب خونریزی د دفع لخته داش ...

@زینبی_بابا‍ 

منم به حساب پریودی ۵ هفته و ۵ روزمه. خوش بحالت .من دکترم برا هفت هفته و هفت روز نوبت داده برا سونو . دارم میمیرم از فضولی که بدونم اون تو چه خبره.شوهرمم نمیذاره خودم برم سونو. از دیشب هم حالت تهوعم کمتر شده و نوع تهوعم هم فرق کرده .همش میگم نکنه اتفاق بدی افتاده؟ بعدش هی خودمو آروم میکنم. البته لکه بینی هم ندارم اصلا . آسپرین و آنوکسا هم استفاده میکنم.خدا بخیر بگذرونه.فکر میکردم استرس فقط برا اون دو هفته بعد از انتقاله

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
2738
سلام خواهرای خوبم میشه راهنماییم کنین؟؟❤❤ من امروز روز نهم سیکلم بود و تو سیکل پانکچرم دکتر بهم ...

سلام عزیزم وضعیتت خوبه که شکرخدا به سینال جواب داده بدنت اره انشالله رشد میکنن فوقش 14-15هم میشه پانکچرکرد طوری نمیشه

سلام عزیزم وضعیتت خوبه که شکرخدا به سینال جواب داده بدنت اره انشالله رشد میکنن فوقش 14-15هم میشه پان ...

سلام راست میگی گلم؟ امروز باز میرم پیش دکترم سونو کنه ببینه چقد رشد کردن توکل به خدا

خوبی مهربون جون از خودت چه خبر؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
سلام راست میگی گلم؟ امروز باز میرم پیش دکترم سونو کنه ببینه چقد رشد کردن توکل به خدا خوبی مهربون جو ...

اره عزیزم دروغم چیه, بدنت خوب جواب داده به داروها. من مطمینم خوب پیش میره چون فولی بین1تا2میل درروزمیتونه رشدکنه. 

منم شکرخدا فعلادرگیرمادرم شدم امروز میرم دکترخودم ببینم چیکارکنم؟ این ماه پریودشم منم شروع میکنم فقط میخوام قطع کنم پردینزولون افتضاح دردگرفتن پاهام

ده تا ١٣ -١٤ خوبه ، ظرف دو روز مي تونن به اندازه مورد نظر براي پانكچر برسن  تعداد٨ تا ١٥ تخمك ...

خدا کنه منم پانکچر شم امروز پنج ابانه اومدم ابن سینا برای تصمیم گیری نهایی..

عزیزم خدا رو شکر که دوستانی مثل شما دارم😍😍😍😍 امروز رفتیم چک سچوریشن، خیلی هم تند و سریع رفتیم و ...

😍😍😍😍😍وای خدارو صدهزادر بار شکر که دعاهامونو شنید....منم خیلی خوشحالم که خواهر خوبی مثل شما پیدا گردم...مواظب خودت و نینی جونم باش😘😘😘😘

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
2706