2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817713 بازدید | 669023 پست

سلام به همه خانوم گلا خوبین

میگم من الان یه مشکلی دارم

دکتر بهم گفت روز دو پری ماه  بعد بیا واسه کارای پانکچر

منم ۲۲ مهر پری شدم تا ۲۶

الان دوباره دارم پری میشم

دل درد و کمر درد

با لک بینی روشن

الان نمیدونم برم دکتر؟؟؟

یا مثل ماه های قبل لکه بینیه بهش توجه نکنم اخه من خیلی لکه بینی دارم تو ماه 

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی گونال گیراوردی؟ کدوم داروخونه بود؟ بدون نسخه بهت داد؟ عزیزم اینجا چندتا خانوم باتجربه گفتن ب جا ...

من مهرماه خریدم ازداروخونه فیض نیا تو تهران, شوهرم رفت گرفت واسم. 

نسخه چی؟ دکترم نوشته بودهمسرمم خرید هرواحد75 قیمتش76هزارتومن 

2731

خواهش میکنم اگه میدونید جواب منو بدین؟؟؟

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
@زینبی_بابا     سلام عزیزم امیدوارم بهتر باشید و سلامت من ماه پیش که منفی شدم چند روز ...

من۴۰روز شد بعدشدم 

اصلا نگران نباش میگن پریود دوم به خاطر تاثیر داروها روی بدن با تاخیر هس

ففط گرمی بخورتارحمت گرم بشه وپری بیاد

2738
بله تعداد بيشتري تخمك مي ديد قطعا ، انشالله نتيجه بگيريد اگر تعداد فوليكل هاي ريزتون زياد باشه بله ...

مرسییی عزیزم دلم گرم شدکمی, بخدا کلی استرس دارم ازالان نمیدونم شماهام اینجوریدیامن عجیب غریبم؟ دستام یخ میزنه. یادامپول زدنام میوفتم بغضم میگیره

نه عزیزم کجا بری بدی همون روز دوم اول بزار دکترت بگه  بعدم تواین مدت مراعات کن انشاالله که همه ...

باشه عزیزم, من عجولم کلا, ازماه پیش امپولام گرفتم گذاشتم یخچال. 😂😂😂

انشالله که هممون مامان بشیم وبیایم بگیم

ممنون عزیزدلم انشالله, گونال پیداکردم خریدم ازماه پیش نگه داشتم فقط الان دیگه اوابوست پیدانکردم

ببین هر شهری هستی تو گوگل بزن شماره داروخانه فلان شهر

شماره کلشونو میاره

بشین تک تک زنگ بزن بمرس

من برای واژیفم اینکارو کردم شکر خدا پیدا شد

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
فرتیل اید مال قبل پانکچر هس فرتیل سی ام مال قبل انتقال عزیزم خیلی خوبند انشاالله موفق باشی

مرسیی عزیزم لطف کردی گفتی یکباردکترمن فرتیل سی ام همینجوری داده بود میخوردم, یعنی همون دوسه روزقبل انتقال شروع کنم بخورم؟ بعدپانکچر,,, تاروزازمایشم ادامه بدم؟ 

2706