2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815590 بازدید | 668884 پست
عزیزم من ای بو ای کردم رویان ولی بنظرم خیلی شلوغه و زیاد به مریض توجه نمیکنن و خیلی سری سری کارو انج ...

نمیدونم کدوم مرحله رو میگی سرسری انجام میدن. قسمت زنان یا مردا؟ برای ما مهم ارولوژ و جنین شناس هست تا دکترزنان. ک خداروشکر راضی هستیم.

انشالله زودتر ب نتیجه دلخواهت برسی👶

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما لطفا واسم دعا کنین سه شنبه و پنجشنبه انتقال دارم راستی کسی میدونه انتقال دو مرحله ای خوب ...

شادن جون انتقال دو مرحله اي داشتن و خدااروشكر باردار شدن

ايشالله شما هم باردار ميشين

مهمونای ما قابل پیش بینی نیستن یهو میبینی پشت درن یوقت هم تا چندماه پیداشون نمیشه

ای بابا.

همون کرونا ک گفتب، بهترین بهونه ست

اگه سرزده داشتی هم درو باز نکن

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731
دوستان بتای من خوب بالا نرفته، کسی از شما اینجوری بوده؟ تکرارهام بعد از ۴۸ ساعت بوده بتای اول ۴، ب ...

عزیزم نمی خوام نا امیدت کنم ولی الکیم نمی خوام حرف بزنم این بتا خوب نیست اصلا از اولش پایین بوده باز ببین دکترت چی میگه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام وای توگفتی من دلم خالی شد منم این ماه بازمیرم پانکچر اینبارگونال گیراوردم ذخیرم1/5هست سری قبل5ت ...

عزیزم همشون گیر میاد نگران نباش

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
چند روز باید استراحت مطلق کرد؟!وای من برا ای بو ای هم همش استراحت کردم و دراز کش بودم خیلی سخته  ...

همه یه جور نیستن. اگه هایپر نشی استراحت خاصی نمیخاد. هایپر یعنی داخل شکمت آب جمع بشه. کسایی ک تعداد تخمکشون زیاده هایپر میشن.

کلا بستگی ب بدنت داره. من هایپرم شدم دکتر گفته بود روز اول بعد از پانکچر، سوپ بخور از فرداش گوشت و پروتین. 

ولی بنظرم چون برا پانکچر باید ناشتا باشیم، بعد از عمل خیلی گرسنه میشیم و سوپ کافی نیست. اون شب خیلی گرسنه بودم.اگه میل داشتی از همون اول غذای کامل بخور

والا منکه اصلا استراحت نکردم یک ساعت بعد عمل اومدم خونه دو ساعت خوابیدم بعدش دیگه دخترم اومد خونه دی ...

من بیشتر ترس پله ها گرفتتم نمیدونم درسته رفتن سرکار برام یا نه دوهفته ام نرم که اخراج میشم موندم چکار کنم

در اندک من تویی فراوان یارب..
2738
منم رویان انتقال دادم با دستگاه سونو انتقال دادن برای همه عمق رحمم البته تو پریودی اندازه گرفته بودن ...

مطمینی عزیزم؟ یکی از خانوما اینجا گفت بدون سونو و با عمق رحم انتقال میدن. بخاطر همین گفتم انتقالمو جای دیگه ببرم. اگه با سونو باشه ک عالیه

سلام من فردا صبح انشاالله انتقال دارم بچه ها اگر تجربه مفیدی دارین برای زمان انتقال و بعدش بهم بگین ...

بسلامتی گلم انشاالله نی نی هات بچسبن ب دلت و ب شادی تو بغل بگیریشون

تنهاچیزی که خیلی ب من گفتن این بود که بعداز انتقال سرتو بلند نکنی خم نشی و از تخت خواستی بیای پایین از کنار بیای ک ب رحمت فشار نیاد

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
من بیشتر ترس پله ها گرفتتم نمیدونم درسته رفتن سرکار برام یا نه دوهفته ام نرم که اخراج میشم موندم چکا ...

عزیزم پله ها رو آروم برو مشکلی پیش نمیاد ایشالا 

تو پیج مام که گفته پله فعالیت خاصی نیست که نگران باشین 

برا سر کار سه روز اول استراحت کن بعدش برو سرکار فقط اگه کارت نشستست هر نیم ساعت بلند شو 

من خودم از فرداش رفتم سر کار انتقال قبلم منفی شدم ولی اصلا به این چیزا نیست زینبی هم از فرداش رفت سر کار ولی مثبت شد  خیلیا هم  استراحت مطلق بودن منفی شدن 

این سری اگه خدا بخواد انتقال دادم سه روز اول حتما مرخصی میگیرم چون لانه گزینی همون سه روز اوله 

البته اگه جنینت بلاست باشه 

جنین ۳ روزه رو میگن ۵ روز اول 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
سلام عزیزم جدی؟ من سری قبل سینال زدم 5تخمک داشتم ویک جنین ذخیرم1/5هست اینبارگونال گرفتم خوبه بنظرت؟ ...

بله تعداد بيشتري تخمك مي ديد قطعا ، انشالله نتيجه بگيريد

اگر تعداد فوليكل هاي ريزتون زياد باشه بله دوبار تو يه سيكل پانكچر مي شيد و سري دوم معمولا جنبن بيشتري تشكيل ميشه 

من ازیک داروخانه توتهران گونال گیراوردم ولی فقط واحد75هستش.  بنظرت چی خوبه؟ منم اینماه میرم پا ...

کی گونال گیراوردی؟ کدوم داروخونه بود؟ بدون نسخه بهت داد؟

عزیزم اینجا چندتا خانوم باتجربه گفتن ب جا اووابوست میتونی پودر اینوفولیک بخوری ک ترکیباتش اینوزیتول و اسیدفولیکه.هر دوی اینا داخل اووابوست هم هست.

عزیزم پله ها رو آروم برو مشکلی پیش نمیاد ایشالا  تو پیج مام که گفته پله فعالیت خاصی نیست که نگ ...

عزیزم جنینای من ۱۶ سلولی ان 

این یعنی بلاست؟

عزیزم یه خبر خوندم که از سلول های بنیادی تو بیمارستان ابن سینا استفاده کردن و درصد ای وف رو رسوندن ب ...

نه گلم خبر ندارم و اینکه خیلی کلی توضیح دادن، بایدمینوشت از کدوم رده سلولی و در کدوم قسمت، بیشتر شبیه این بوده که انگار یه خبری زدن همین طوری

ولی میدونم تو رویان هر چی جدید باشه انجام میدن

و این سلول های بنیادی درسته خیلی عالی هستن ولی دیگه دوای هر دردی نیستن و انتظار معجزه نباید داشت، مثل لیزر، نانوپارتیکل ها و... 

2706