2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815694 بازدید | 668889 پست
سلام مامان ماهک جونم انشالله انشاالله والا ظهر تا اومدم یه لیوان آب ونشاسته خوردم ودیگه دراز کشیم ...

خیلی خوبه حتما مامان میشی عزیزممم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره به نظرم خودم دوز داروهام کم بوده و اینکه به نظر خودم باید داروهام از روز سوم شروع شد برای منی که ...

بنظرم رویان خیلی شلوغه واصلا دلسوز نیستن وقت نمیذارن من که راضی نبودم 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
دکتر من گفت  فقط پریناتال بخور که همه ویتامینهای لازم رو داره و فولیک اسید اما من یکروز درمیون ...

پریناتال امریکایی گیر اوردی؟ از کدوم داروخونه گرفتی؟ من هر چی میگردم امریکایی گیرم نمیاد

2728
ذخیره ام 2.8نمیدونم چرا بدنم به دارو جواب نداد

ببین منم ذخیرم ۱.۹ بود با پیورگان‌و پرگووریس و اچ ام جی فقط ۵ تا تخمک داشتم که هیچ کدوم جنین نشد .دفعه بعد رفتم رویان با فقط گونال ۱۶ تخمک داشتم. گاهی وقتا بدن به بعضی داروها خوب جواب نمیده

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
2738
اره عزیزم متاسفانه دارو کمه داروخانه هاهم اذیت میکنن ..درسته شاید توشهرهای کوچیکتر بشه پیداکرد ولی د ...

سلام وای توگفتی من دلم خالی شد منم این ماه بازمیرم پانکچر اینبارگونال گیراوردم ذخیرم1/5هست سری قبل5تخمک ویک جنین داشتم. الان فرتیل ایدوdhea وردکیوتن وامپول نروبیون استفاده میکنم دلشوره دارم

سلام من فردا صبح انشاالله انتقال دارم بچه ها اگر تجربه مفیدی دارین برای زمان انتقال و بعدش بهم بگین ...

سلام انشاللهبخوشی انتقال بدی ومثبت شی کامل صبحونت رو بخور مقوی,,, ابمیوه هم ببر, بعدانتقال هم یک لیوان شیرویک قاشق نشاسته هروز

آره متاسفانه، انشالله این داروها دست کسایی بیفتن ک واقعا احتیاج دارن.. اها پس شما هم نظرتون اینه رو ...

من ازیک داروخانه توتهران گونال گیراوردم ولی فقط واحد75هستش. 

بنظرت چی خوبه؟ منم اینماه میرم پانکچر, سری قبل یک جنین داشتم.

الان اوابوست پیدا نکردم فقط فرتیل ایدوdheaمیخورم

انشاالله. فرتیل سی ام پنتوکسی فیلین هپارین استرادیول ویتامین دی.ای.امگا امپول نوروبین فولات ...

عزیزم ببخشیدشمافرتیل سی ام قبل ازپانکچرانتقال میخوردی؟؟ منم اینهارو دارم فرتیل ایدوdhea وردکیوتن واسپرین 

خوب پس هنوز پی سی آر هم نمیدی زوده ببین مشتاق که اینجوری بود روز دوم پری تست حلق میدادیم که بتونیم ...

اینجوری که گفتی استرس گرفتم خداخودش رحم کنه کرونانگیریم منم اینماه میرم پانکچرشم. 

بنظرت روزاولم خودم برم ازمایش بدم؟؟ یاچی؟ 

2706