2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816838 بازدید | 668963 پست
نمیده دکترم گفتم بهش نمیدونم منتظره چیه

با پاشا۹۸ صحبت کن ....اونم همین مشکلو داشن راهنماییت میکنه...

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی

🍁🍁🍁🍁🍁خواهرای گلم زینب جون خیلی برای ههمون زحمت کشیده لطفا همهگی امروز برای سلامتی خودش و پسرگل و خونوا ه اش صلوات بفرستین....انشالل که شفای عاجل نصبب بشه بیاد خبر خوبو بده.....االلهم صل علی محمدوال محمد....

@زینبی_بابا    

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من میشه ۲۱ پریودیم‌ عزیزم شما هم حساب کن ببین چندم پریودت میشه ؟ 

مال منم بیست یک پریود پس لابد همه باید این تاریخ بزنن گفته بودی دکترت عارفی اره؟ بعد بمن فرداشم وقت داده برم خراش بدم یعنی بیست دو پریود مگه خراش نباید توقادگی باشه پس چرا برا من..

در اندک من تویی فراوان یارب..
بله عزیزم منم با عارفی هستم  ال دی رو گفته  باید یه دوره ی ۲۱ روزه بخورم اره عزیزم سقط د ...

شما دفعه چندم انتقالتونه . علت سقطتون رو فهمیدید؟ چندتا انتقالدمیخواد بده دکتر براتون عزیزم

2728
سلام شما پیامبران میرید پیش کدوم دکتر  راضی هستید راستش من این ماه رو هم از دست دادم یعنی همس ...

سلام عزیزم من چندساله تحت نظر دکتر شاکری هستم و چون ایشون توی پیامبران انجام میدن من رفتم اونجا .مدیرعامل بخش ای وی افه خیلی خیلی کارش خوبه الکی قرص و دارو و برو بیا نمیکنه و خیلی حواسش برای دارو دادن جمعه تا اونجاییکه میتونه هایپر نمیشه کسی. من کلا۴ بار رفتم سونو فککنم روتین۳ باره .اصلا شلوغ اونجوری نیست مثل ابن سینا و اینا من بقیه جاها نرفتم اما اونجوری که شنیدم مراکز دیگه خیلی شلوغه این نه اما وقت باید بگیری .بخش ای وی اف به نظرم خیلی امنیت داره چون همه تست کرونا دادن منفی اومدن اونجا و اینکه اوناییم که مثل شما میخوان شروع کنن مراقبن مبتلا نشن و مسیرش هم کلا فرق داره یعنی از توی حیاط مستقیم میری ای وی اف اینجوری نیست بری توی بیمارستان

سلام شما پیامبران میرید پیش کدوم دکتر  راضی هستید راستش من این ماه رو هم از دست دادم یعنی همس ...

دقیقا من ۱۵ مهر شروع کردم دیروز پانکچر بود شنبه انتقال حدود ۱۷ روز جمعا میشه

دوستان صبحتون بخیر . بچه ها کسایی که آی وی افی هستن موقع زایمان بالاسرشون میزنن ای وی اف اخه میخوام بدونم کسی که مثلا خانوادش نمیدونن ای وی افی نی نی دار شده بیان بیمارستان میفهمن؟

2738
زینب جونم برات دعا میکنیم...ایشاله که پسر گلت بزودی صحیح و سالم به روت میخنده...میای خبر خوبو میدی

مرسی عزیزم، خدا رو شکر حالش خوبه حتی تب هم نداشتیم ولی خیلی زور داشت به خاطر بی مبالاتی یه نفر دیگه مبتلا بشیم

ان شاالله بقیه اش هم به خیر بگذره

ممنونم عزیزم آره بخدا ما خیلی مراعات کردیم بخاطر بارداریمم بیشتر ولی انگار آش نخورده دهن سوخته شدیم ...

مرسی عزیزم 

آره واقعا، یعنی حتی اگر پدر و مادر آدم یه ذره هم بی احتیاطی کنن نباید رفت پیششون و بدون تعارف باید برخورد کرد، اصلا هم نباید اهمیت داد ناراحت بشن یا نشن

زوره دیگه از پارسال بارداری خونه بودم، بعدش هم به خاطر کرونا هیچ جا نرفتم، آخرش اینجوری 

2706