2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817439 بازدید | 669005 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها. کسی از سمانه جون خبر نداره؟ همون دوستمون که تیتر بتاش خوب رشد نمیکرد؟ 

من تویه تاپیک دیگه ای دیده بودم که ۸هفته قلب نینیش تشکیل نشده بود قراربوده دوباره بره سونو ولی پیام هم دادم جواب نداد ....دکترش هم دکتر منم بود ...امیدوارم حال خودش ونینیش خوب باشه 

2728
عزیزم یه عالمه تایپ کرده بودم پرید  ولی از این حرص میخورم ماها قراره مادر بشیم یه ذره صبر ندار ...

زینبی جون حرف دلم رو میزنی این چند روز که پستها رو میخونم کلی حرص میخورم از دست دوستان مخصوصا طوطییا😡

اخه روز نهم و دهم باید بی بی چک گذاشت؟ باید رفت ازمایش😡😡

روزهای انتظار فوق العاده سخت و طاقت فرساست و قابل درک ولی بی بی چک گذاشتن و زودتر از موعد ازمایش دادن خیلی کار اشتباهیه

سلام ،خانوم هایی که آنوکسا دارین تو یخچال نگه میذارین؟ من مجبورم برم جایی یخچال نداره😐😐

عزیزم، آنوکسا یخچالی نیست، تو دمای محیط باید نگهداری کرد، ولی به دور از آفتاب و گرمای زیاد

سلام دوستان من امروز از دکترم پرسیدم که یک جنینی که دارم رو برام انتقال میده یا نه که گفتن به میل خو ...

عزیزم من تجربه اش رو ندارم ولی شنیدم دکتر نصر انجام داده و گرفته ، یه خانومی کلا یه جنین براش تشکیل شده و همونم انتقال داده و گرفته ، شما هم یک جنین تشکیل دادی یا بیشتر داشتی و همین یک دونه مونده ؟

2738
دوستم یک دونه انتقال داد همون هم گرفت و بچش ۱۸ ماهشه😊۴۱ سالش هم بود

واقعا خدا حفظشون کنه عزیزم اخه میدونید دکتر که درصد گرفتنش میاد پایین خیلی دلم گرفت ولی واقعا برگشت به عقب و دوباره پانکچر شدن برام خیلی سخته 😔

در اندک من تویی فراوان یارب..
عزیزم من تجربه اش رو ندارم ولی شنیدم دکتر نصر انجام داده و گرفته ، یه خانومی کلا یه جنین براش تشکیل ...

نه منم یدونه فقط جنین داشتم تا حالا انتقال ندادم اصلا 

در اندک من تویی فراوان یارب..
واقعا خدا حفظشون کنه عزیزم اخه میدونید دکتر که درصد گرفتنش میاد پایین خیلی دلم گرفت ولی واقعا برگشت ...

مثبت فکر کن و به تعداد فکر نکن...

خدا اگه بخواد میگیره و نخواد نمیگیره به تعداد نیست عزیزم..

2706