2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812607 بازدید | 668751 پست
خیر باشه... الان رفتم سونو گفت دو تا ساک رویت شد بدون جنین و یک پاکه هم رویت شد که احتمالا ساک سوم ...

عزیزممممم مبارکت باشه الهی بسلامتی بغلشون کنی 😍😍😍😍😍😍😍

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
عزیزم منم مثل شمام به تمام بچه های فامیل سپردم، اونام تا منو میبینن میگن خاله، طاها کی دنیا میاد 😔 ...

عزيزم ان شا الله كه خيلي زود طاها كوچولوتون به دنيا مياد و يك عالمه شادي و خوشحالي براتون به ارمغان مياره . 

راستي دوستان گلم يك خبر خوب براتون دارم و از همتون ممنونم كه براي من دعا كرديد كه خيلي زود عمه بشم .

چند روزي هست متوجه شدم كه زنداداشم بعد از ٩ سال انتظار باردار هست و تقريبا ٣ ماه و نيمه اش هست ، دوستاني كه اينجا من رو ميشناسند ميدونن كه چه قدر براي شنيدن اين خبر لحظه شماري كردم ، ان شا الله كه از اين سورپرايزهاي قشنگ قسمت همه دوستان عزيزم بشه . 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به دخترنازتون بگین برام خیلی دعاکنه اینبارنی نی به سلامت بیادبغلم

چشم عزيزم هميشه بهش ميگم براي همه منتظرهاي ني ني دعا كنه ، اينقدر دعاي بچه ام گيرا هست كه خدا رو شكر داداشم هم داره صاحب فرزند سالم و صالح ميشه . حتما بهش ميگم جداگانه براي شما هم دعا كنه . 

2728
عجب! نمیدونستم که بالای ۴۰ سال رو نمیذارن فک نکنم امریکا همچین چیزی باشه من تا حالا نشنیدم

من از دو سه نفر اینطور شنیدم شاید تو مرحله ی عمل با رضایت شخصی انجام بدهند.خودم که خیلی دوست دارم طبیعی باشه زایمانم ببینم چی پیش میاد...

اخییییی عزیزم 😍😍😍😍چه بامزه ایشالا بری وصدای قلب همشونو بشنوی بعد میتونی بگی درپیکر من ۴قلب دارد ...

ممنون ان شاء الله

اتفاقا دیشب به همسرم میگم خیلی به من احترام بگذار فعلا من سه نفر و نصفی هستم.😁😁

سلام عزیزم 😍😍😍 مبارکههههههههه  فقط نمیدونم چرا یهو اغلب تو تاپیک این قدر عجول شدین و سریع س ...

باور کن ازمایشگاه گفتن برو و بیشتر همسرم ترسید نکنه خارج رحمی باشه و حقیقتش سمت چپ پهلوم هم کمی درد میکرد البته خفیف ترسیدم😊

اخه نوشته بودند بتا بالای ۶۰۰۰ هزار..سری قبل مثبت شدم بتام ۶۰ بود ببین تفاوت رو اقام خییلی استرس داشت😁

ستاره جون مبارکه عزیزم  یعنی سه قلو ؟  دوز داروهاتو اگه مشگلی پیش نیاد عوض نمیکنه

ممنونم گفت دو تا ساک کاملا محرز هست و یک ساک کوچولو هم هم هست باید ببینیم تا دو هفته دیگه رشد میکنه یا نه؟

درکت میکنم عزیزم،  مخصوصا صحبت بقیه رو میخونیم استرس آدم بیشتر میشه، کاملا بهت حق میدم ولی همون ...

سلام خوبیدچه خبر اگه یادت باشه باهم انتقالمون مثبا شد وضعیتت چه جوره. اخرین بار که سونو دادی کی بود من هفته 30 دادم گفت ریزه

بچه ها سلام صبحتون بخیر

من بیبی چک گذاشتم روز دوازده انتقال کمرنگ کمرنگ شده بود به نسبت روزای قبل یعنی اثر ٱمپول رفته!! 

بنظرتون امکان داره پررنگ بشه؟ 😔

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
بچه ها سلام صبحتون بخیر من بیبی چک گذاشتم روز دوازده انتقال کمرنگ کمرنگ شده بود به نسبت روزای قبل ی ...

سلام.بنظرم مثبته همین که تا روز ۱۲ مثبت باشه خیلی خوبه دیگه بعید میدونم اثر امپول باشه.برو ازمایش بده الان نشون میده دیگه.انشاله مثبتی

سلام.بنظرم مثبته همین که تا روز ۱۲ مثبت باشه خیلی خوبه دیگه بعید میدونم اثر امپول باشه.برو ازمایش بد ...

مرسی عزیزم

اخه بااین رنگ کمررنگ اگه برم میگه مشکوک. میترسم برم

توکل بخدا دو روزم صبر میکنم. اگه پریودی نیاد تو این دو روز

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
2706