2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817292 بازدید | 668993 پست
بچه ها کمک من دیشب یه خبر خیلی بد شنیدم و از دیشب حالم خیلی بده اضطراب زیادی دارم با لرزش. دیشب زیر ...

عزیزم انشالله که چیزی نیست اما اگر قبلا زیاد علامت داشتی و دیدی چند روز آینده هم هیچ علامتی نداری یا یه آزمایش دیگه بده یا برو سونو تا خیالت راحت شه

توکل کن به خدا و استرس و ناراحتی ات رو کم کن.. فک نکنم جنین تا این حد ضعیف باشه و وابسته به حالات ر ...

مرسی عزیزم الان خیلی بهتر شدم ایشالله که همه چیز هم خوب داره پیش میره 🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شیاف پروژسترونو استعمالی بذاریم بهتره؟؟؟بعد چطو بذاریم داخل با اپلیکاتور یا ...؟؟؟

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
2731
گلم فکر میکنم اسپرم فریز کیفیتش از اسپرم فرش پایین تر باشه  به خاطر همین میخوان روی فریز بررسی ...

آره متاسفانه منم شنیدم فریز کیفیتش پایین تر. زنگ میزنم کلینیک علت رو میپرسم. تا فریز نکنیم دکتر سجادی اجازه میکرو ب ما نمیده. الکی باید نهصد هزینه فریز رو بدیم. روز پانکچر نمیزارم از فریز استفاده کنن. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
من همش یدونه نی جنین دارم دیگه توان اینکه بخوام میکرو کنم ندارم

توکل ب خدا، الهی نی نی هایی ک قراره بغلشون کنی داخل همین نی باشه😍👶👶❤

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
آره متاسفانه منم شنیدم فریز کیفیتش پایین تر. زنگ میزنم کلینیک علت رو میپرسم. تا فریز نکنیم دکتر سجاد ...

احتمالا به خاطر تعداد میخوان فریز کنن،چقدر هزینه اش بالاست ،ما پارسال فریز کردیم ۴۵۰ شد ،انشالله که کار به فریز نمیکشه و از نمونه فرش استفاده میکنید 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

دوستان من کاملا حس پریود شدن دارم.حال بدی دارم انگار.حس میکنم خبری نیس.سینه هامم نرم و افتاده شدن.امروز۱۳انتقال هستم.میگم تا وقتی پروژسترون میزنیم احتمال پریود شدن هست یا نه.؟اخه من حس میکنم پریود میشم.

2738
مبارکت باشه چند تا جنین داستی چند روزه بودن  علاعمت چی بود

ممنونم سه تا جنین انتقال دادند.

کلا ۴ بسته سه تایی جنین داشتم که دو بسته اش در انتقالات قبلی استفاده شد و یک بسته هم این بار..

علائم خاصی نداشتم الا دردهای گاه و بیگاه شکم  شبیه درد پریودی ولی خیلی خفیف و اینکه خیلی زود خسته میشدم و باید دراز میکشیدم.

دوستان من کاملا حس پریود شدن دارم.حال بدی دارم انگار.حس میکنم خبری نیس.سینه هامم نرم و افتاده شدن.ام ...

این حس رو همه ی ما داریم عزیزم طبیعیه اگه این حس رو با کمردرد داری فقط چند ساعت دراز بکش و از جات بلند نشو تا دردت از بین بره..

سینه های من که هییچ تغییری نسبت به قبل نکرد نه الان و نه سری قبل که دوماه باردار بودم..

نشانه ها تو هر کسی متفاوته فقط توکل کن به خدا چون تنها کسی که از داخل رحم و اتفاقاتش آگاه هست خود خداست😊

مقایسه رو بگذار کنار

2706