2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817819 بازدید | 669033 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم از توضیحت ماشالله خداروشکر چ تعداد خوبی برات تشکیل شده آقا وقتی مرد ضعیفه تعداد جنین خیلی ک ...

من هم خیلی سردر نمیارم..

حقیقتش زمان پانکچر کلا اوضاع خوبی نداشتم از لحاظ روحی ، اطلاعاتم هم صفر بود..

چیزی که میدونم تو انتقال اول که جنین فرش بود کیفیت هاش خوب نبود ولی تو انتقالهای بعدی کیفیت ها خوب بودند.

2738
بچه ها منم امروز آزمایشcbc وcrpرو گرفتم خداروشکر مشکلی نبود سه شنبه انتقال دارم این دفعه دومم میشه ت ...

به سلامتی باشه..

ارامش خودت رو حفظ کن و توکل کن به خدا...

انتقال دومم مثبت شد ولی تو ۸ هفته قلبش ایستاد سقط کردم انتقال سوم رو هم دیروز جواب گرفتم مثبت شد توکل به خدا

سلام دوستان من تازه عضو شدم به سوال داشتم من روز ۷ انتقال رفتم ازمایش بتا دادم‌۵۰ بود  الان & ...

اون دکتر بنده خدا یک چیز میدونه میگه ۱۴ روز بعد انتقال آزمایش بدید دیگه😁

ان شاء الله که مثبته و توکلت به خدا باشه ولی ممکنه به خاطر تزریق امپول هم باشه..

شما مثبت فکر کن و استرس نداشته باش

بچه ها سلام صبحتون بخیر

من خیلی استرس دارم و حالم بده

تو این چندروز چندبار بیبی چک زدم امروز کمرنگ تر شد

اگه باردار بودم باید پررنگ تر میشد😩

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
بچه ها سلام صبحتون بخیر من خیلی استرس دارم و حالم بده تو این چندروز چندبار بیبی چک زدم امروز کمرنگ ...

سلام عزیزم بی بی چک فقط استرس آدم و بیشتر میکنه کاش نمییزدی من که اینبار اصلا نمیخوام بزنم فقط منتظرم موعد پریودم برم آزمایش

من روز ۶ انتقام..شما چندی؟؟؟

سلام عزیزم بی بی چک فقط استرس آدم و بیشتر میکنه کاش نمییزدی من که اینبار اصلا نمیخوام بزنم فقط منتظر ...

من روز ده

سر دخترم  از روز7 بیبی چک مثبت شد و هرروز پررنگ تر البته سر دخترم hcg نزده بودم

چقد زمان دیر میگذره خدا

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
2706