2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817903 بازدید | 669039 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام دوستان اگه میشه کمکم کنین من فردا صبح میرم برای پانکچر لازمه با خودم چیزی ببرم؟ لازمه همراه ب ...

دفترچه خودت. شناسنامه و کارت ملی خودت و همسرت. ازمایش های اچ ای وی اینا که دادین. اگه تست کرونا دادی نتیجه اون. همسرت همرات باشه چون باید امضا کنه. بعد از پانکچر هم حالت خوبه. انگار از یه خواب شیرین بیدار شدی

عزیزم چند وقته زایمان کردی؟؟ هر دو سینه ات اینجوری شد؟؟ منم یک ماهه زایمان کردم تا حالا ۲ بار شیر ت ...

من حدودا 7 ماه و نیمه زایمان کردم و هیچ وقت حتی شیر از سینه ام نشت هم نکرده، چه برسه به حس پر بودن. حتی الان از شب تا صبح نهایت 120 تا جمع میشه یک بار هم 170 سی سی تازه با کلی دارو و تقویتی 

اما شما ماستیت شدی و خیییییلی دردناک هست دچار احتقان هم هستی، راه حلش مصرف دانه آفتابگردان و سویا هست یا شیر سویا تا بهتر بشی، برگ کلم هم خوبه بذار تو سوتين ت 

دیگه اینکه شما با دست یا شیر دوش دستی باید سینه ات رو تخلیه کنی، روشش هم پیج انجمن حمایت از شیر مادر رو میذارم نشون داده، شماره انجمن هم بهت میدم با دکتر مظلومی صحبت کن و حتی میتونی بری رایگان ویزیت بشی اونجا 

قبل از شیر دهی کمپرس گرم بذار و بعدش کمپرس سرد

واقعابیضه گوسفندنطفه رو زیادمیکنه؟؟ 

ی اقاهه میگف همونجا..مث ک میگف از ی ماما خیلی قدیمی شنیدن

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
2706