2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812656 بازدید | 668755 پست
۴ تا زدم تا ۵ شنبه صبح پانکچر شم  ازاد نشه زودتر تخمکا😑

عزیزم شما داروهاتون چیا بود؟؟ الان چند تا فولیکول تو سونو دیدن؟ اگه سینال زدی دوزش چند بود؟؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش من برای آرامش دلم رفتم باقیش رو گونال گرفتم اما تو بیمارستان اکثرا سینال زده بودن و تخمک ها و ...

آره عزیزم منم شنیدم که خیلیا با سینال هم جواب گرفتن ولی متاسفانه دلم راضی نمیشه سینال بزنم بقول شما برای آرامش دلم میخوام که گونال پیدا کنم

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2728
سلام عزیزم ببین کلا نگران نباش 😉 😉 😉 این بالا بودن به خاطر فولیکول های ایجاد شده در تخمدان هست و ...

عزیزم من الان سیکل انتقال فریز هستم

ماه قبل پانکچر شدم

فقط میترسم این ماه هم بالا باشه با استرادیول واس اون پرسیدم

۴ تا زدم تا ۵ شنبه صبح پانکچر شم  ازاد نشه زودتر تخمکا😑

ن عزیزم نگران نباش ،همون ۳۶ ساعت بعد آزاد میشه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام مامان سبحان جان  قبلنا تو تاپیک بودم  یادمه دختر گلتو ivf کرده بودی و بعدش یه گل پس ...

سلام عزيزم ، بله خانمي دوباره معجزه خدا شامل حالم شده و طبيعي باردار هستم ، ان شا الله قسمت همه دوستان عزيزم بشه .

فرضی جان من پیش دکتر حمدی که رفتم آزمایش برا من و همسرم نوشت و بعد سیکل رو شروع کرد.اصلا وقتی تلف نک ...

یه مدت ک درحال گرفتن رژیم غذایی و منتظر نتیجه اش بودیم

بعد از اون خاطر اینکه تصمیم بگیرم اصفهان ادامه بدم یا بیام رویان خیلی زمان برد، فعلن هم ارولوژ نامه ی میکرو نداده و همونطور ک قبلا بهت گفتم باید فریز و بررسی بشه اسپرم

الانم با وجود رضایت از رویان، دو دل شدم رویان برم یا مام.

همه ی اینا چندین ماه طول کشیده🙈

امیدوارم آبان بتونم سیکلو شروع کنم

خیلی برات خوشال شدم، خداروشکر ک آرزوی قشنگت دست یافتنی شده

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
عزیزم شما داروهاتون چیا بود؟؟ الان چند تا فولیکول تو سونو دیدن؟ اگه سینال زدی دوزش چند بود؟؟

من سینال ۴۵۰ زدم با اچ ام جی و ستروتاید 

۲۵ تا فولیکول دیدن حالا چندتا تخمک شه نمیدونم 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺

@بهار213   سلام عزیزم خوبی ؟؟؟؟؟ انتقالت کی شد؟؟؟ پانکچر که شدی همون روز بهت دارو نسخه ندادن واسه داروها انتقال؟؟؟ ۵ روز بعد از تشکیل جنین رفتی مرکز؟؟ نمیدونم بمونم تهران یا نیاز نیست ممنون میشم روندش رو بهم بگی 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2706