2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816945 بازدید | 668974 پست
اره عزیزم راضیم 

یکم از روند میکروی اونجا توضیح بده لطفا. اول خانم ویزیت میشه بعد آقا؟ تو همون روز؟ تا از ارولوژ دستور میکرو نگرفتی دکتر نصر دارو برا سیکل نمینویسه؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای مهربونم من امروز سونو دارم واسه تشکیل قلب نی نی....اگر پیام من رو دیدین خیلی لطف میکنین با دل ...

بحق حضرت زهرا بیای خوشالمون کنی 

۱۴تا حمد به نیتت هدیه میکنم به حضرت زهرا که خوش خبرباشی 

یازهرا ادرکنی🙏🙏🙏🙏

2728
عزیزم انشالله همیشه دلت شاد باشه تن خودت و بچت سلامت باشه 😍😍 واسه دل پدر شوهرتم خیلی خوشحال شدم ❤ ...

قربوت برم خدا ایشالا خانوادت رو در پناه خودش داشته باشه

من ۱۷ تا تخمک داشتم ۱۹ تا جنین ، ۳ تاش تو تعیین جنسیت از بین رفتن ، ۲ تا جنین انتقال دادم ، ۱۴ تا فریز کردم

دوستای مهربونم من امروز سونو دارم واسه تشکیل قلب نی نی....اگر پیام من رو دیدین خیلی لطف میکنین با دل ...

عزیز دلم الهی که میری و دست پر برمیگردی دعای همه ما بدرقه راه خودت و کوچولوت

به نیت ۱۴ معصوم برات ۱۴ تا صلوات فرستادم

واای نگو استرس ترلا جون بخدا از دیشب بیست بار بلند شدم همه اش به خاطر استرس روز پنج شنبه  از س ...

ستاره جون خیلی وقته که انتقال دادی که چرا ایقد ازمایشت دیر هست؟

شیطونه میگه بی بی چک بزن🙃🙃🙃🙃

یکم از روند میکروی اونجا توضیح بده لطفا. اول خانم ویزیت میشه بعد آقا؟ تو همون روز؟ تا از ارولوژ دستو ...

عزیزم همسرم رو کسی ندید چون ازمایشاش خوب بود من اول رفتم پیش نصر سونو کرد من رو ازمایشامم دید دارو داد همین دوتا پریود بعدی داروهارو شروع کردم و پنج شنبه پانکچر دارم 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2738
قربوت برم خدا ایشالا خانوادت رو در پناه خودش داشته باشه من ۱۷ تا تخمک داشتم ۱۹ تا جنین ، ۳ تاش تو ت ...

نوشین جان چرا تعیین جنسیت ؟یعنی مشکلی برای بارداری نداشتید؟دختر دوسداشتی یا پسر؟چندسال منتظر بودی؟

مگه نصر بارداری اول بگی در کنار بارداریت تعیین جنسیتم میکنه؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
قربوت برم خدا ایشالا خانوادت رو در پناه خودش داشته باشه من ۱۷ تا تخمک داشتم ۱۹ تا جنین ، ۳ تاش تو ت ...

یعنی اول همه رو تعیین جنسیت کردن برات بعد فریز کردی؟

عزیزم همسرم رو کسی ندید چون ازمایشاش خوب بود من اول رفتم پیش نصر سونو کرد من رو ازمایشامم دید دارو د ...

خودت آزمایشات کامل بود؟

آخه من همسرم مشکل داره مرکز رویان میریم، هیچ اطلاعی از مام ندارم ک ببینم همین رویان ادامه بدم یا یه جای بهتر

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
عزیزم همسرم رو کسی ندید چون ازمایشاش خوب بود من اول رفتم پیش نصر سونو کرد من رو ازمایشامم دید دارو د ...

بسلامتی پانکچر بشی و نتیجه خوبی بگیری😘

خودت آزمایشات کامل بود؟ آخه من همسرم مشکل داره مرکز رویان میریم، هیچ اطلاعی از مام ندارم ک ببینم هم ...

من کامل بود جز hiv اینا که مهم نبود دفعه بعد بردم 

مام مرکز خوبیه من راضیم فعلا تا حالا ببینم خدا چی میخواد

دکتر نصر انگار دیگه کمتر ویزیت میکنه کارای مهم رو فقط انجام میده پانکچر و انتقال اینا تیمش کمکن تو ویزیتا 

یه بار به نظرم برو ببین  

2706