2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817970 بازدید | 669043 پست
@زینبی_بابا   سلام عزیزم میگم جنین ۳ روزه با جنین بلاست چه فرقی میکنه جنین بلاست شانس رو میبر ...

عزیزم جنین بلاست 5 روزه تونسته بشه تو آزمایشگاه همین

معلومه سه روزه جنین خوبی میتونه باشه، منم 3 روزه برام انتقال دادن 

آره گلم اونی که ۸۵۰۰ بود براهمسرم بود که جمعه رفته بود کوه بعدیشم منم ینی کرونا نداشتیم شکر خدا؟

عزیزم تو اینا اصلا کرونا مشخص نمیشه 

تست ته حلق مهم هست، این CBC ساده بود، حتی crp و اندازه نگرفته بودن

حتی تست سرولوژی کرونا هم نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام ممنونم..ان شاء الله🤲🤲🤲 برای ارامش روحی من دعا کن خیلی بی قرار شدم از دیشب😞

خدا خودش کمکون کنه الان تاریخ پریودی منه کمرم خیلی درد می کنه دیشب یه لک کوچیک دیدم 

خدایا شکرت
نه اصلا بد نیست تو یک روز سه بار ازت خون میگیرند یک نوشیدنی شیرین میدن میخوری اگه ازمایشگاه خوب بری ...

اااا خدا کنه همش شنیدم اون محلوله خیلی حال و بد می کنه 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
اااا خدا کنه همش شنیدم اون محلوله خیلی حال و بد می کنه 

نه الان اکثر ازمایشگاه ها طعم دار کردنش تا خانمهای باردار اذیت نشن..باز هم میتونی بپرسی از ازمایشگاهتون.

اتفاقا دوستم هم همینو گفت سر بچه ی اولش خیلی بدمزه بود..

2738
نه الان اکثر ازمایشگاه ها طعم دار کردنش تا خانمهای باردار اذیت نشن..باز هم میتونی بپرسی از ازمایشگاه ...

مرسی عزیزم 😙😙چه چیزایی کلا مد میشه سر دخترم اصلا این چیزا نبود الان خیلی ور میرن به ادم 😐

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
بسلامتی، خداروششششکر👶❤ یعنی این روزو منم میبینم!؟ عزیزم تعداد تخمک و جنین رو میتونی بهم بگی؟

سلامت باشی فرضی جان.ان شاالله که میبینی عزیزم.شما هم نتیجه میگیری به لطف خدا.

من ۱۲ تخمک و ۸ جنین داشتم

خدایا شکرت  
عزیزم احتمالا تعداد اسپرم خوب بوده ک رویان پیشنهاد فریز اسپرم و بعد تسه بهتون نداده دکتر مشایخی چ د ...

عزیزم من اولین بار تبریز برا میکرو اقدام کردم.پزشکم دکتر دانایی بود.وقتی جنین تشکیل نشد گفتن علتش کیفیت پایین اسپرماهاست.دکتر دانایی برا ۳ ماه دارو نوشت برا همسرم و گفت ۳ ماه استفاده کنه.بعد نمونه بده.اگر کیفیت خوبی داشتن فریز بشن برا میکرو بعدی.بعد ۳‌ماه که با هزار امید وآرزو همسرم‌نمونه داد.آزمایشگاه بهمون گفت همه اسپرمها مرده ان و اصلا ارزش فریز ندارن.

دکتر مشایخی فقط برام گونال نوشت.فعلا که سیکلم شروع نمیشد.فقط خواست دو سه ماه قبل میکرو گونال هارو تا موجود بود تهیه کنم.

خدایا شکرت  

سلام خانما کسی نوبت از دکتر نصر داره که نخواد بره بده بمن؟خودم7ابان وقت دارم یکم دیره برام

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2706