2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802403 بازدید | 668359 پست
ای جان😍😍 الهی که هممون این روز رو تجربه کنیم .. با خوندن پستت لبخند به لبم نشست ...  چ حال ...

الهی آمین 

خدای بالای سرم شاهده و به این ماه قسم وقتی میدونم هنوز خیلی از بچه ها تو انتظار هستن انگار نصف دلم خوشحال نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

[QUOTE=156373214]عزیزدلم خیلی خوشحال شدم برات .منتظر همچین خبری بودم .الهی به حق پنج تن صحیح وسالم بغلش کنی .ازته دلم ...[/QUOT

آرزو جانم ممنونم ازت 

الهی خبرهای خوب از خودت بشنویم عزیز دلم

ممنونتم و از راه دور میبوسمت

سلام دوستان. من امروز رفتم سونو و خدا رو شکر قلب ضربان داشت. فقط دکترم دعوام کرد که تو که لک بینی دا ...

خداروشکر النا جووووونم....وای از صبح همه اش دارم دنبال پیامت میگردم...خداروشکر عزیز دلم...مبارک باشه قلب نی نی😍😍😍یعنی دکتر گفت یه ماه نباید بری سرکار؟

2714
مرسی عزیزم امیدوارم زودتر بیاد پایین

سها جون یه سایت هست به اسم دکتر ساینا میتونی با یه متخصص زنان مجازی اونجا صحبت کنی و مدارکت رو بفرستی ببینه...شاید نظر اون خوب باشه برات...شرح حالتو براش مینویسی یا تلفنی میگی و اون موظفه راهنماییت کنه

[QUOTE=156373214]عزیزدلم خیلی خوشحال شدم برات .منتظر همچین خبری بودم .الهی به حق پنج تن صحیح وسالم ب ...

عزیزم انشالله همیشه دلت شاد باشه تن خودت و بچت سلامت باشه 😍😍

واسه دل پدر شوهرتم خیلی خوشحال شدم ❤️

شما تعیین جنسیت کردین؟؟؟ چندتا جنین انتقال دادین؟؟

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
اهان باشه عزیزم, الهی که کوچولوت رو بسلامت بغل بگیری چقدر خوبه مامان شدنتون پرانرژی میشه ادم ادامه ب ...

مرسی عزیز دلم. ایشالا مادر شدن تو خیلی زود و ما هم حسابی کیف کنیم‌. من بودم اینکارو نمیکردم. به هر حال دکترا یه حساب کتابی دارن برای دوز دارو و زمان مصرفش

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام لي لا جون خوبي عزيزم ؟ تيكرت رو ميبينم با تمام وجود ذوق ميكنم .  ببين خانمي شير مادر كلا ...

ممنون عزیزم از راهنماییت. خدا بچه هات رو برات سلامت نگه داره و همیشه شادی تو خونتون موج بزنه.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

عزیزدلم خیلی برات خوشحال شدم همش تو فکرت بودم پیامتو دیدم کلی ذوق کرده ایشالا صحیح و سالم بغلش لگیری

واسه منم لطفا دعا کن چند روز دیگه انتقال جنین دارم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

@zizi92    

سلام عزیزم خوبی؟انتقال دادی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706