2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802073 بازدید | 668352 پست
ممنون عزیزم. اتفاقا از وقتی توضیحاتت رو خوندم منظورم اونایی که راجع به شیردوش و اینا بود گفته بودی، ...

سلام لي لا جون خوبي عزيزم ؟ تيكرت رو ميبينم با تمام وجود ذوق ميكنم . 

ببين خانمي شير مادر كلا بهترين هست و هيچ وقت خودت تصميم نگير كه به بچه چه شيري بدي ، سعي كن از ابتدا شير خودت رو بدي چون واقعا راحت تر هست از هر لحاظ ، حتي نيمه شب هم كه بيدار بشي دادن شير خودت به بچه خيلي راحت تر از شيرخشك هست ، اين رو من كه هر ٢ تجربه دادن شير مادر و شير خشك رو داشتم بهت ميگم ، دختر من تقريبا تا نزديكهاي يك سالگي ٩٠ درصد شير خودم رو ميخورد و كمكي گاهي اوقات شير خشك ولي پسرم از ٥ ماه به بعد ديگه سينه ام رو نگرفت و شيرم هم اونقدر زياد نبود كه بتونم بدوشم و بهش بدم .

البته اين رو هم بگم گاهي وقتها واقعا ديگه مادر مجبور ميشه كه از شيرخشك استفاده بكنه و در اون زمان نبايد خودش رو سرزنش كنه و آرامش از همه چيز مهمتر هست . 

حداقل ٦ ماه اول رو سعي كن شير خودت رو بدي بعد كه ديگه بچه غذاخور ميشه خود به خود شير خوردنش هم كمتر ميشه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

موافقم دل جوون خیلی مهمه. بعدم به خدا من مامانای خیلی جوون دیدم که اصلا حوصله بچشون رو نداشتن برعکسش ...

اره درسته مخصوصا این دوره از روزگار خیلی از خانمها علاقه ایی به مادری کردن ندارند.یک جورایی تو جامعه داره رواج خودمحوری و خودمداری میشه که این نقطه مقابل مادر شدن و مادری کردنه..

2720
انشالله سال دیگه موقع فوت کردن شمع ۴۰ نی نیت تو بغلت باشه🙏🙏

ان شاء الله عزیزم😊🤲🤲

امیدوارم همه ی اعضای منتظر تاپیک تو هر مرحله ایی هستند برای عید امسال دنبال لباس عید بارداری باشند🤲🤲🤲😊

منم امروز تکرار بتا داشتم تازه یکم استرسم خوابید و راحت شده بودم که سر وکله این یکی پیدا شد الان است ...

واای نگو استرس ترلا جون بخدا از دیشب بیست بار بلند شدم همه اش به خاطر استرس روز پنج شنبه 

از ساعت ۴ بیدار شدم نمیدونم چرا یهو اینطوری شدم؟ باخودم میگم برم بی بی بگیرم بلاخره یا مثبت یا منفی دیگه اینهمه استرس به جون نمیخرم😞😞😭😭

2714
منم همینو میگم چرا رشد کرده رزیدنتشون میگه اول رشد میکنه چند روز بعد پایین میاد ولی من به حرفشون اعت ...

برای خواهر دوستم هم همینطور بود هفته ی اول بستری با اینکه دارو میدادند ولی بتا بالامیرفت فقط روند بالارفتن بتا کم شده بود ، و بعد یک هفته شروع کرد به پایین اومدن.

بچه ها من الان یک ساعتی میشه که دل درد و کمردرد پریودی گرفتم اونم خیلی شدید. پاهام هم خیلی درد می کن ...

من هم دقیقا چند روز پیش بود همین طور شدم کلا مطلق دراز کشیدم رو تخت و حتی صبحانه ام رو رو تخت به صورت خوابیده خوردم..تا ۶ ساعت مطلق دراز کشیدم..

بعد به مرور بلند شدم با حرکات بسیار اهسته و کم..

وای خانمااا شنیدم ازمایش قند بارداری خیلی بده  چند هفته باید داد ؟

نه اصلا بد نیست تو یک روز سه بار ازت خون میگیرند یک نوشیدنی شیرین میدن میخوری اگه ازمایشگاه خوب بری طعم دار هست و خوشمزه...

دوستم چند وقت پیش انجام داد.

2706